Wpis z mikrobloga

#hotelparadise
Kto zauważył, ręka w górę ;) minuta 28:10 ostatni 7 odcinek.
Przy śniadaniu do Rocha i Łucji podeszła Karolina. Właściwie zatrzymała się, zaczepiona przez Ł., ktora powiedziała jej, że ta jest w typie Nowego. A WTEDY Roch zahaczył palcem o kieszonkę spodenek Karo, mówiąc "w moim też". Zrobił to sam, z nieprzymuszonej kolejnej woli kobiecej ;)
On się nie deklaruje, bo czeka ;) Ha!
  • 20
  • Odpowiedz
@MajaF1: OnlyJad też na początku mówiła że ma 2 typy. Marvin był bezpieczniejszą opcją bo już na speed datingu się zadeklarował. Ciekawe kto był tym drugim... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@oracleball: Czy ja wiem... W pierwszych odcinkach rzuciło mi się w oczy że często siedzieli obok siebie i dystans między nimi był najmniejszy, tu jakieś poklepanie po nodze przy wstawaniu było, takie drobne rzeczy. Nawet przy tym żarcie przy śniadaniu wyciągnął rękę by przełamać barierę kontaktu fizycznego, zamast tylko powiedzieć coś w jej kierunku.
  • Odpowiedz
@kipman1: Przepraszamy, ta strona jest niedostępna
Kliknięty link mógł być uszkodzony lub strona mogła zostać usunięta. Powróć do Instagramu.

Nie, nie mam bloka bo tam się nie udzielam. Tym bardziej gdy wszyscy mają prywatne konta
  • Odpowiedz
@MajaF1: Też zauważyłam ten gest. Nawet sobie przewinęłam, bo to było dosyć ciekawe, że on to mówi przy własnej partnerce, wobec której takich gestów czy słów nie było do tej pory wcale. I to powiedział w sytuacji, gdy ta partnerka oznajmia, że jest pierwszym typem nowego, a Karolina drugim czy trzecim. I wtedy on wyróżnia komplementem Karolinę. Niby żartobliwy ton, ale jednak brzmi zupełniej inaczej, swobodniej niż w rozmowach z Łucją.
  • Odpowiedz