Wpis z mikrobloga

Wdałem się w dyskusję na insta z tą dziennikarką od przegrywów na temat kariery dzieciaków z dobrych domów. I zostałem zwyzywany od debili tylko dlatego, że mam inne zdanie.
Poddałem w wątpliwość hejtowanie kogoś za to, że miał lepszy start w życiu i lepsze warunki rozwojowe, bo chociaż jest to niesprawiedliwe to równając do dołu niczego dobrego nie osiągniemy a do góry wyrównać się nie da. Patrycja Wieczorkiewicz natomiast uważa, że te kariery są kupione. Może, ja nie wiem. Ale po kilku dosłownie wymienionych zdaniach zaczęła mnie wyzywać od debili tylko dlatego, że się z nią nie zgadzam.
Współczuję jej, że niewyniosła kapitału kulturalnego z domu i nie wie, że takiego języka nie używa się wobec obcych osób tylko dlatego, że mają odmienne zdanie, a którzy sami zachowują się kulturalnie.
Czytałem tutaj o niej opinie, że jest wariatką. Nie dawałem im do końca wiary, bo były pisane przez ludzi nienawidzących kobiet za to, że mają w życiu lepiej od nich więc i nieobiektywnych. Ależ się myliłem.
#dziennikarstwo #feminizm #neuropa #4konserwy no i #przegryw
Kolsky - Wdałem się w dyskusję na insta z tą dziennikarką od przegrywów na temat kari...

źródło: pat

Pobierz
  • 11
@janciopan: tak zaraz w Azji, wystarczy jakby urodziła sie chłopem 5/10 gdzieś na polskim zadupiu z 20% bezrobociem to zmaiast bujać sie po warszawce z innymi bananami zasuwałaby w lokalnej fabryce kurzu z mobbingiem za minimalną byle mieć do garnka włozyc. Biała kobieta w Warszawy mówiąca coś o nierównościach i wykluczeniu społecznym to jakis niesmieszny żart XDDD
@Kolsky: No jej zachowanie było chamskie, ale na tagu #przegryw być może nie znajdziesz zrozumienia, bo tutaj też jest pełno hejtu w stosunku do "oskarków" i osób, które miały lepszy start. Teraz pewnie nie wiedzą, czy plusować, bo krytykujesz babę, której nie lubią, czy jednak jest im głupio, bo się z nią zgadzają ( ͡° ͜ʖ ͡°)