Wpis z mikrobloga

Serial Lookism na Netflix.

Jedno z najbardziej blackpillowych dzieł jakie można na tej platformie zobaczyć!
Otyły manlet jest gnębiony w szkole przez normictwo i oskariat. Mieszka sam z mamą w małym mieszkanku. Postanawia zmienić szkołę, aczkolwiek zmiana środowiska nie sprawia że traktują go na starcie lepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°) Aż pewnego dnia nasz bohater zyskuje moc, że budzi się w ciele CHADA i wszyscy automatycznie wszyscy traktują go jak BOGA... Od kobiet aż po sprzedawce w sklepie! Ciało CHADA daje mu również potężną siłę przez co jest silniejszy od wszystkich Chadów z nowej szkoły.

Serial wart polecenie wszystkim na tagu i także poleciłbym go normictwu, które wierzy w bluepill.
#blackpill #przegryw
PanHaroldHe - Serial Lookism  na Netflix.

Jedno z najbardziej blackpillowych dzieł j...
  • 22
@PanHaroldHe: Polecam również obejrzeć go po angielsku z napisami angielskimi, aby poćwiczyć ten język, gdyż daje on nam sporo możliwości i sporo anglojęzycznego contentu około-blackpillowego, a słownictwo w tym serialu nie jest jakieś bardzo złożone. (taka sugestia)
normiki myślą, że wystarczyło żeby on tylko schudnął. problem w tym, że po zmianie on również urósł oraz jego kości mordy zostały całkowicie zmienione, a tego siłownia nie zmieni. do tego dochodzi fakt, że on zajmował się swoim domem przez co nie miał czasu na jakiekolwiek ćwiczenia.
@SPACE_MARINE: Czyli uważasz, że jakiś paker co ma doświadczenie bitewne 170cm 90kg mięśni ma mniejsze szanse na wygraną niż 190cm 60kg skinnyfat? Poza tym dochodzi też kwestia sprzętu czy temperamentu. W każdym razie ja swoje widziałem i w walce wzrost nie ma aż takiego wpływu zakładając że różnica wzrostu jest mniejsza niż 25cm.
1.70 i 90 kg mięśni


@SPACE_MARINE: Ty masz zaburzony obraz rzeczywistości jak uważasz, że przy takim wzroście nie można tyle ważyć, a za przeciwnika daje mu typowego chada, czyli ładna twarz, wysoki i chudy. Ten przykład miał za zadanie pokazać, że wzrost nie jest najistotniejszy w konteście walki.
@Chlejealewstajerano Nie mówię że nie można, tylko że to ewenement bo masa człowieka to nie tylko mięśnie.
Jeżeli mam dyskutować z bajkopisarzem to lepiej juz skończy
A typowy chad to przy 1,90 nie waży 60 kg, bajkopisarzu.
I tak, przy normalnej wadze i wzroście 1.90, kurdupel obskakuje #!$%@?.