Wpis z mikrobloga

Cześć wszystkim
Trzy elementy w wielu kulturach mają charakter symboliczny. Często utożsamiane z harmonią, reprezentują equilibrium pomiędzy dwoma przeciwstawnymi siłami. Chciałbym Wam przedstawić moją interpretację tej symboliki w formie triady moissanitów 0,9ct oprawionych w pierścionku ze srebra 925. Całość wykonana ręcznie od przetopienia i odlania srebra, przez walcowanie, kucie po efekt końcowy. Film z procesu powstawania pierścionka jest na moich stronach na FB i Insta, linki w opisie profilu. Ciekaw jestem waszych opinii i komentarzy. Pozdrawiam wszystkich serdecznie
#rekodzielo #handmade #bizuteria #emdepio #rzemioslo #moissanit #pierscionek #jubilerstwo
Emdepio - Cześć wszystkim
Trzy elementy w wielu kulturach mają charakter symboliczny....

źródło: wykop

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@totemy_bizuteria Dziękuję:) Obserwuję i podziwiam Twoją twórczość, więc bardzo cieszy mnie taki komentarz ze strony tak znamienitej znawczyni sztuki złotniczej. Pozdrawiam i życzę samych sukcesów:)
  • Odpowiedz
@Emdepio: nie nazwała bym się tak z pewnością :D znacznie więcej nie wiem niż wiem w dalszym ciągu, ale bardzo szanuję chęć nauki i doskonalenie tradycyjnych technik złotniczych. Trzeba mieć w sobie dużo chęci i uporu :) Również życzę samych sukcesów i pozdrawiam :)
  • Odpowiedz