Wpis z mikrobloga

Warto kupić teraz diablo4 na obecnej promce? grałem dużo we wszystkie części, ale jak zobaczyłem cenę po premierze to za głowę się złapałem xD
Dlatego też pytam w sumie weteranów, czy gra jest warta swojej obecnej ceny, czy może poczekać na promke? Dodam że w sumie mam w co grać obecnie. Czy jest szansa że gra zejdzie jeszcze niżej, np na święta? xD
#diablo3 #diablo4 #diablo2resurrected #diablo #diablo2
  • 21
@Dar000z: to jest gra o klikaniu w potworki. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak komuś to słownie opiszesz to nudy na pudy. Zresztą sam wiesz bo grałeś w poprzednie gry.
Więc endgame jest bardziej rozbudowany niż diablo 2, replayability, to masz X bohaterów który każdy ma inny gameplay.

Mimo wszystko nie przegrałem wszystkich postaci, ale samą grą ostatecznie odłozyłem po 2 miesiącach grania.
Sezony nie są tak satysfakcjonujące,
@Dar000z: Szybko się nudzi, nawet z perspektywy osoby która lubi powtarzalny kontent. Brak poczucia progresu jak w poprzednich częściach. Nieciekawa itemizacja. Niewielka różnorodność buildow. W zasadzie od 30 poziomu masz już zrobiona postać i wiesz co cię czeka do końca :)
Na plusy to świetne audio, video no i feeling gry jest rewelka. Kampania też jest niezła.
Imo narazie tej gry nie warto póki co kupować, chyba że masz nadmiar kasy
via Android
  • 0
@orfan
dobra dzięki za tą odpowiedź, zdecydowanie nie będę kupować. każdy tu widzę mówi że lipa w późniejszym etapie gry. W sumie to miałem kupić sobie to z myślą że poczeka na mnie jak skończę baldura i darkest dungeon 2
Także poczekam sobie na jakąś większą promkę ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Dar000z kampania, historia spoko. a potem niestety się nudzi. robienie tego samego w kółko, aby podbić gear o 2%...

Blizzard umie w fabułę, w filmiki, ale endgame tragedia
@Dar000z: Ja kupiłem na tej promce. Dodatkowo połączyłem to z zakupem przez amerykański battlenet, co dało cenę 220 zł. Gra może na razie lekko poniżej poziomu DIablo 3. Ale jestem dopiero na 3cim akcie. Na plus jest to, że jest 6 aktów i dodatkowo prolog i epilog. Także jeszcze trochę grania przede mną.
@orfan: @Rakango progres stanowczo zwalnianis przy tym 80 lvl, taka umowna granicą. Game play nudny to trzeba nie wiedzieć w co się gra xD

D4 ma najlepsza walkę jaka do tej pory wyszła na arpg. W Poe klikasz jeden przycisk od stanu oraz co 5 sekund spam potem aby Buffy były, zajebisty game play #!$%@? xD

Oczywiście gra się nudzi po jakimś.czssie bo itemizacje jest słaba, ale nie dlatego że nie
@marek-termanowski

@orfan: @Rakango progres stanowczo zwalnianis przy tym 80 lvl, taka umowna granicą. Game play nudny to trzeba nie wiedzieć w co się gra xD


D4 ma najlepsza walkę jaka do tej pory wyszła na arpg. W Poe klikasz jeden przycisk od stanu oraz co 5 sekund spam potem aby Buffy były, zajebisty game play #!$%@? xD


Nie no, świetna walka, pół minuty używasz dwóch skili, zeby potem przez 10 sekund
@Rakango: zdecydowanie wolę taki model walki niż symulator farmy jakim jest Poe. .

Trochę przybliżony do gier typu Moba, musisz wiedzieć kiedy użyć dodge, kiedy poucieksc trochę, aby twój cd z def spells ci zszedł. Zbierasz demony w większe grupy i zużywasz całą energię na full combo. Nawet sama kwestia ładowania energii jest easy to learn hard to master.

Swoją drogą nie powinienes w ogóle tej gry porównywać do D4 bo