Wpis z mikrobloga

@choochoomotherfucker:

Never Married
51.4%

Divorced
29.3%

Separated
15.6%

Widowed
3.6%

W Stanach Zjednoczonych wskaźnik niezamierzonych ciąż jest wyższy wśród par niezamężnych niż wśród małżeństw. 73% urodzeń kobiet niezamężnych było niezamierzonych w momencie poczęcia, w porównaniu do około 44% urodzeń ogółem.

Matki z niezamierzonymi ciążami i ich dzieci są narażone na liczne niekorzystne skutki zdrowotne, w tym zwiększone ryzyko przemocy i śmierci, a dzieci mają mniejsze szanse na odniesienie sukcesu w szkole
w Polsce takich rzeczy nie wiem gdzie szukac.


@Krulsalomon: Czyli wykopki jak zwykle korzystają z tzw. Instytutu Danych z Dupy (za przeproszeniem).

co nie czyni je nadal atrakcyjniejszym obiektem niz kobiety bez dzieci


Zauważ, że ani razu tego nie zanegowałam, po prostu dociekam, skąd to przekonanie, że te dzieci biorą się z częstego zmieniania partnerów i przypadkowych seksów.

poskakania po fiutach. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Tyle razy
@choochoomotherfucker:
1. Nie mieszkam w Polsce od gowniarza, nie znam Polskich stron statystycznych, znam strony zawierajace o wiele bardziej wiecej i szerszej informacji - anglojezyczne.

2. Nie wiem co negujesz a co nie, malo to na mnie wplywa czy interesuje - zaden facet z odrobina mozgu nigdy nie wezmie zadnej kobiety z dzieckiem. Nie widze sensu glebic temat dalej.