Wpis z mikrobloga

Znalazłem pracę jako Ochroniarz w Dino. Po 8 godzin zmiany są 2 od 6-14 i 14-22:30. 3600 na rękę. 37 Kilometrów do pracy bym miał. To wychodzi prawie 80 Kilometrów dziennie. Na szczęście mam diesla oszczędnego w trasie pali max 4/100. Tylko bym siedział na kamerach i co jakiś czas wychodził na sklep. Mama mówi że nie bo za daleko... To jest moja decyzja. Powiedziałem mu ze oddzwonię do niego. #przegryw #ankieta #ochrona #pracbaza
Napalone_Okno - Znalazłem pracę jako Ochroniarz w Dino. Po 8 godzin zmiany są 2 od 6-...

źródło: 0b4444faf37c24412553f97e21de174b

Pobierz

Iść na tego ochroniarza

  • Tak. 75.1% (175)
  • Nie za daleko 24.9% (58)

Oddanych głosów: 233

  • 25
  • Odpowiedz
@Napalone_Okno: Wez pod uwage Miras ze zakladajac nawet ze to spalanie jest mozliwe, to na miesiac wyjdzie ci ~400 PLN na paliwo na same dojazdy; czyli jakbys efektywnie zarabial 3200 i chodzil z buta / rowerem gdzies blizej.
  • Odpowiedz
@Napalone_Okno: Tak naprawdę decyzja powinna zależeć od tego co masz dalej w planach w życiu.
Bo jak nie ta praca to co innego? Studiujesz? Planujesz iść na studia? Pracujesz? Masz jakiś zawód? Czegoś się uczysz? Na jakim poziomie?

Natomiast jak nad tym myślę, to jednak twoja matka ma rację 37 km to trochę dużo obojętnie jakich byś planów nie miał. Tylko koniec końców decyzję podejmij taką jak uważasz, żebyś nie miał
  • Odpowiedz