Wpis z mikrobloga

@#!$%@?: Nie twierdze, że to zła szkoła bo pewnie jedna z lepszych ale szkoda mi dzieciaka, że wysłał ją to jakiegoś katolibanu gdzie są dzielone klasy (kameralne klasy żeńskie, męskie), tylko gwoździa w łeb będą wbijać, że jezusek najważniejszy.

Choć z drugiej strony mogła by nie mieć życia w świeckiej prywatnej szkole gdzie pewnie większość dzianych dzieciaków i ich rodziców PIS ma wiadomo gdzie (nie wszyscy robią w spółkach skarbu państwa)
@bartekppp chłopie może i klasy są dzielone ale to co się tam dzieje to nawet klękajcie narody ( ͡º ͜ʖ͡º)
Miałem znajoma co chodziła do jakiejś szkoły sióstr nazaretanek. W wieku 17 lat spała z bodaj 50 facetów, obciagala to chyba połowie naszego miasta w naszym wieku plus potrafiła #!$%@? 5 fety i iść normalnie spać xD
@bartekppp cokolwiek byś nie napisał tego typu szkoły w całej Europie mają na tyle dobrą opinię , że mogą sobie przebierać w chętnych. ta na marginesie ci jeszcze powiem , że w katolickiej sporej szkole, którą udało mi się zobaczyc jest sala do modlitw dla chrześcijan Żydów i arabów.