Wpis z mikrobloga

@Strzelec_wyborowej: MAM NADZIEJĘ, ŻE PRZEJDZIE TA NOWELIZACJA USTAWY I EKSPLOROWAĆ KOSMOS BĘDZIE MOŻNA TYLKO Z LICENCJĄ BO SERIO NIEKTÓRZY NIE MAJĄ ANI DOŚWIADCZENIA ANI WYOBRAŹNI I NA PRZYKŁAD WPADNĄ POD TEKSTURY
@thewickerman88: Nie byłem, pochodziłem troche tu i tam, kilka planet zwiedziłem, postrzelałem, we więźniu byłem. Dałem sobie spokój bo nie będę grał w 40-50 fps na RX 6800XT które jest rzekomo rekomendowaną kartą.

Gre odpaliłem ze względu na testy moda z nexusa który miał poprawiać optymalizację i zastał mnie ten piękny widok. A mod #!$%@? dał xD
@Strzelec_wyborowej: no generalnie to większość planet to #!$%@? a sens mają miejsca które machnęli ręcznie i wrzucili tam jakieś poboczne zadania. Zupełnie inaczej jest w takich lokacjach bo są jakieś npce, coś się dzieje, co chwila jakieś quest etec. na chwilę normalna gra się robi. Właśnie wczoraj po wylocie z tej pierwszej planety trafiłem na jakąś co się nazywa Neon i jest całkiem spoko (jakieś questy od sklepikarzy, wojny gangów etc).