Wpis z mikrobloga

@xXxPu55ySl4y3RXxX: Miałem w czasie pandemii on line. Kilka wykładów do objerzenia na YT i w sumie to wszystko. Później osobista wizyta u księdza prowadzącego, żeby kwit ukończenia wystawił i do księdza. Prosta sprawa.
  • Odpowiedz
@xXxPu55ySl4y3RXxX: Ksiądz najpierw się usprawiedliwi, że nie zawsze był księdzem, co niby daje mu licencje do mówienia wam jak to jest być dobrym mężem i żoną. Generalnie oczywistości i ogólniki, że trzeba być dla siebie dobrym i dbać. Nic czego nie wyczytałbyś w bajkach z morałem dla dzieci. W pewnym momencie wejdzie jakaś babka co cię będzie uczyć kobiecych cyklów, śluzów i temperatur pochwy. W moim przypadku robiła to kościelna
  • Odpowiedz
@jan_zwyklak: @sberatel ale wy pier.. farmazony XD bo Kardiolog najpierw sam musiał mieć operacje serca żeby się na tym znać? Zresztą nauki mało kiedy prowadzi ksiądz, a zwykle jakiś/aś katecheta po studiach teologicznych
  • Odpowiedz
@xXxPu55ySl4y3RXxX: sam jestem chwile przed naukami, ale z tego co wiem głównie kładzie się nacisk na NPR i jeśli faktycznie podchodzisz do tego na poważnie to można się czegoś dowiedzieć. Jeśli robicie kościelny "bo tak wypada" to będzie to dla Ciebie zwykłe #!$%@? jak dla tych ignorantów wyżej
  • Odpowiedz
@Pietter: Ja już 10 lat po naukach i mówię jak to wyglądało wtedy, w małej mieścinie w lubelskim. Więc nie piernicz farmazonów jak to wygląda w całej Polsce tylko dlatego, że ty będziesz miał inaczej.
  • Odpowiedz
@jan_zwyklak: równie dobrze mógłbym napisać żebyś nie pierniczył jak to wygląda w całej Polsce tylko dlatego, że 10 lat temu w małym mieście w lubelskim tak to wyglądało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz