Wpis z mikrobloga

@cytmirka: Tylko wiadomo jak oni podchodzą. A w takim stowarzyszeniu może bardziej się przejmą i po ludzku potraktują. Ale w ostateczności to pewnie, że też można.
@ffallen: Wiem, wiem, ale zawsze jakaś opcja jest.Stowarzyszenia też czasem nie mają możliwości, a jeśli to ogródek działkowy który na co dzień jest zamknięty, to nikt ze stowarzysczenia nie będzie mógł wejśc na ten teren niestety ()
@chicken216: Aaa, zrozumiałam z wpisu, że to ten kolega ma zaniedbanego psa xD No organizacja jedynie wokół tej działki może pochodzić i porobić zdjęcia i zostawić karteczkę z prośbą o kontakt, ale nic więcej nie będą mogli zrobić jeśli nikogo tam nie zastaną. Jeśli Ty masz możliwość to dobrze jakbyś zrobił zdjęcia temu psu - żeby jak najlepiej było widać, że jest zaniedbany, wychudzony i tak dalej.
Hmmm ewentualnie, jeśli nie jesteś karany - bohaterski plan B. #!$%@? sąsiadowi psa przez płot jak się da, do weterynarza od razu, a tam wyniki krwi już same się obronią. Ty dostaniesz najwyżej grzywnę albo zawiasy ????????‍♀️