Wpis z mikrobloga

Bawi mnie najbardziej w tym wszystkim, że każda informacja jest tak wyolbrzymiania i robienie show wokół tego. Zastanawia mnie czy to taki PR zabieg ze strony FameMMA czy zdają sobie sprawę, ze ich odbiorcami są 12 latki.

Wciąga kokainę!!! O matko!!! Cpun!!! Robi to co druga osoba na imprezie, a w dużych miastach w Polsce w kiblach co weekend przesypując się kilogramy towaru, ale zróbmy z tego aferę, jakby conajmniej heroinę wciskał codziennie.

Wziął sterydy!!! To już nie jest człowiek!!! Sterydziarz!!!
#!$%@? tam, że co drugi na silce bierze i też co drugi we freakach się wspomaga. #!$%@? tam, że u wielu sportowców to wyszło, że brali to na przestrzeni większości kariery. Zniszczmy mu karierę, zabierzmy laury i osiągnięcia, bo raz kilka miesięcy wcześniej wziął coś, co jest zakazane. Przecież to tak działa, że co drugi wykopek po tym by zrobił 10x ironmana.

Ogólnie patrząc z boku, bez nacisku PR, nie wiem co by musiało wyjść, aby mnie złamać, że to wstyd. Pedofilia, ruchanie się z Murzynem czy robienie loda koledze, ale nie rzeczy, które są powszechne na porządku dziennym.

#famemma
  • 10
@30062018:
Nie wiem do jakich konkretnie sytuacji się odnosisz. Ale jeżeli chodzi o walenie narkotyków, to akurat jakoś nigdy na fame nie było to roztrząsane, wielu zawodników okrężnie mówiło, że mieli kiedyś problem z "różnymi używkami" i jakoś nigdy afery z tego nie było. Chyba, że odnosisz się do afery z tańculą, no to akurat afera nie jest o to że on bierze/brał narkotyki.

Ze sterydami też nie za bardzo rozumiem
@30062018: ale #!$%@?, chodzi o to, że Marcoń walił w #!$%@?, że nie bierze kiedy brał. Nikt nie ma problemu do osób które mówią jasno - wale towar. Ludzie mają problem do osób które kłamią w żywe oczy swoim młodym odbiorcom ze osiągnęły taką formę na czysto, a prawda jest zgoła inna.
@30062018: Ty sobie wymyśliłeś jakąś tezę która nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Przytaczasz Karasia - jemu na każdym programie w fame lizano dupe do czysta odnośnie jego wpadki dopingowej, a piszesz tak jakby go tam chcieli zniszczyć.