Wpis z mikrobloga

@Trunktwilight zawsze najlepszy będzie kurs grupowy albo indywidualne lekcje z kims, kto zna się na nauczaniu języka :p teraz masz super czas na zapisanie się do szkoły językowej bo zaczynają się wszystkie kursy. Mogę ci polecić swoją szkołę jakbyś chciał się uczyć zdalnie albo jesteś z Poznania ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Trunktwilight Ja od razu polecę, a znam kilka języków dzięki tej metodzie... zainteresowanie kumturą danego kraju i wczucie się w codzienne życie użytkowników. Newsy, felietony, relacje sportowe, komiksy, książki, radio, podcasty, trzeba chłonąć język nie tylko książkowo, ale z życia codziennego i robić to z dużym zaangażowaniem. Wtedy nie ma mowy o znudzeniu czy braku motywacji.

A do tego, no nie wiem. Zależy od ciebie. Mi wystarczą darmowe strony internetowe, gdzie uczysz
@Trunktwilight Polecam metodę @red7000: Na początku może być trudno, bo będziesz rozumiał niewiele, ale z każdym dniem będziesz łapał coraz więcej, i po kilku tygodniach, miesiącach ani się nie obejrzysz, a będziesz w stanie rozumieć konsumowane treści. Dużą zaletą jest to, że sam sobie filtrujesz treści pod siebie, na dodatek metoda całkowicie darmowa. U mnie z hiszpańskim zadziałało perfekcyjnie, z włoskim też rezultaty są bardzo zadowalające.