Wpis z mikrobloga

Bartosz 30 Napiszę nieco ogólniej - województwo śląskie ;)

Zgłoszenie 6c51357e916b9406 z dnia 2023-09-02 23:29:16

Imię: Bartosz
Wiek: 30
Miejscowość: Napiszę nieco ogólniej - województwo śląskie ;)

Kim jestem?
Pozytywnie nastawiony do życia człowiek, który nie umie siedzieć bezczynnie :) Aktualnie pracuję jako Data Scientist, wcześniej spędziłem prawie 7 lat w finansach :). Lubię swoją pracę (jak i poprzednie), jest moją pasją. Zdecydowanie umysł ścisły, analityczny. Lubię wyznaczać i konsekwentnie realizować nowe cele w życiu. Raczej lekki introwertyk, ale bez przesady - chętnie rozmawiam z ludźmi na różne tematy ;) Lubię też słuchać ludzi, ich życiowych historii, przemyśleń - często spotykałem się z opinią dobrego słuchacza :)
W zasadzie mogę powiedzieć, że czuję się spełnionym człowiekiem, mam ogarnięte życie z którego jestem zadowolony, do pełni szczęścia brakuje tylko wartościowej drugiej połówki ;)

Wygląd
180 cm wzrostu, lekko muskularna sylwetka (jak to się mówi "coś tam ćwiczę" :D), w planach wyrzeźbienie sześciopaka do końca roku :)
Lekko kręcone, gęste włosy, brak zarostu :)

Zainteresowania
Z aktywnych hobby: siłownia (lekko ponad roczny staż), rower, łyżwy, okazjonalne jednodniowe wypady, planuję też w najbliższym czasie nieco popodróżować po świecie ;) chciałbym też dorzucić taniec :)
Z bardziej kanapowych: szachy (były grane w przeszłości lokalne turnieje z drobnymi sukcesami :)), podcasty na youtube, rynki finansowe, polskie kino lat 50., kiedyś teleturnieje (byłem w 1 z 10, mam fotkę z Tadeuszem Sznukiem xD). Zanim zacząłem przygodę z siłownią, bawiłem się wypiekami - ciasteczka, bułki, chleb :). Lubię też zwierzęta, odwiedzając rodziców bawię się z ich uroczymi pieskami, jestem też chyba głównym sponsorem ich zabawek :D
W przeszłości troszkę czasu poświęcałem na własny rozwój zawodowy, teraz jednak swój wolny czas poświęcam hobby.

Czego oczekuję?
Chyba najważniejsze żebyśmy się wzajemnie szanowali, umieli rozmawiać ze sobą, komunikować swoje potrzeby, problemy i chcieli wspólnie budować relację - na dobre i na złe :)

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
Możemy rano wyruszyć na wycieczkę, pozwiedzać malownicze okolice, zrobić mnóstwo zdjęć (ale niekoniecznie na instagrama xD), potem wstąpić do restauracji na obiad, a wieczór spędzić w zaciszu domowym przy dźwiękach Crystalline The Midnight ;) (tak, jestem fanem retro wave :D).
To taki prosty przykład idealnego dnia, ale myślę, że łatwo wymyślimy mnóstwo ciekawych pomysłów na spędzanie wolnego czasu ;)

Stosunek do ślubów, dzieci, używek
Nie palę, alkohol piję wyłącznie okazjonalnie. Nie chciałbym byś nadużywała którejkolwiek z używek. Ślub i dzieci - jak najbardziej tak :)

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało cię to zgłoszenie
Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne zgłoszenie

#mirekszukazony #zwiazki #podrywajzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski #mirekszukazonynapiszeniecoogolniej-wojewodztwoslaskie;) #mirekszukamirabelki
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MirekSzukaZony: z tych wszystkich postów, bije zajebista potrzeba akceptacji. Wiem bo jak pisałeś swoje ogłoszenie testowo, to napisałem je w bardzo podobny sposób. Nie wrzucałem go bo właśnie zdałem sobie z tego sprawę. Nie mówię że to źle że ktoś wrzuca - mówię że faceci czują się bezwartościowi lub może nienauczeni wartości tak jak kobiety są i to widać. Coś jakby, że to wszystko co opisałeś to plusy, gdy w
  • Odpowiedz