Wpis z mikrobloga

Na przyszłość do tych co palą zaraz przed wejściem do pociągu czy innej komunikacji publicznej. Nie róbcie tego że jeszcze w płucach wchodzicie z dymem i wypuszczacie go w pojedzie... właśnie usiadł koleś na swoim miejscu obok mnie i drażni niemiłosiernie smród kiepa bijący jeszcze od niego.

#pkp #dziendobry #porannegorzkiezale
  • 182
  • Odpowiedz
Rownie dobrze moge powiedziec ze wszystkie wykopki to podludzie.


@COVID-21: Wykopki nikomu nie robią krzywdy w realu tak jak durni palacze, którzy na każdym kroku zachowują się jak bydło. Pierwszy lepszy przykład: palicie na balkonie, wszystko leci mi do mieszkania i później #!$%@? fajkami. Już nawet nie chcę wspominać o tym jak poczuje dym szluga u mnie w mieszkaniu, to się dosłownie duszę, bo mam uczulenie i co, #!$%@?? Chcesz sobie
  • Odpowiedz
Nie każdy palacz zachowuje się jak bydło ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@COVID-21: Owszem, że nie każdy, bo byłbym głupi gdybym wrzucał wszystkich do jednego worka, ale 95% tych których spotkałem, to właśnie zachowywali się jak egoistyczne #!$%@? bydło. Nie bez powodu pluje na palaczy w tym wpisie.
  • Odpowiedz
@gokotgo: Czytając Twój komentarz ukierunkowany w moją osobę śmiało mogę stwierdzić, że #!$%@? co najwyżej jesteś Ty, mój drogi. Wytłumacz mi w jaki sposób mam zmienić otoczenie gdy siedzę WE WŁASNYM mieszkaniu i średnio co godzinę czuje szluga, bo sąsiad pali sobie na balkonie? Mam sprzedać mieszkanie i się wyprowadzić? Coś Ci się #!$%@?ło, synek. Kompletnie niczego nie zrozumiałeś a się #!$%@? do dyskusji. Może ja zacznę #!$%@? grillować na balkonie
  • Odpowiedz
@Wezwoguleicstont: nie możesz grillować na balkonie, bo jest to zakazane. I nie ze względu na zapach, który może komuś przeszkadzać, tylko ze względu na zagrożenie pożarem. Jeśli dbasz o swoje to tak. Albo działaj w spółdzielnie/wspólnocie żeby wprowadzono w regulaminie zakaz palenia na balkonie. Nie oczekuj, że kogoś innego będzie obchodziło Twoje zdrowie i będzie traktował poważnie Twoje roszczenia i tupanie nóżką.
  • Odpowiedz
@Wezwoguleicstont: ale balkon jest integralną częścią mieszkania, zatem palacz na balkonie jest u siebie i u siebie może sobie robić co mu się podoba. Zaraz będzie ci przeszkadzać hałas, zapach gotowanego żarcia, śmieciarz pod blokiem o 5 rano. Niestety, mieszkasz w bloku musisz być gotowy znosić niedogodności.
  • Odpowiedz