Wpis z mikrobloga

@witajswiecie: jest takim libem ze wlasnie nienawidzi go polowa libow twitterowych i ma go za wstretnego faszyste xD
Dziwie sie ze dalej istnieja ludzie co naiwnie wierza w jakis obiektywizm polityczny kiedy juz dawno udowodniono jak działa okno Overtona i to co dla nich jest esencja libowania w czystym wydaniu za 10 lat bedzie uznane za inkarnacje hitlera
  • Odpowiedz
@OskarDeveloperski z tego co zauważyłem to raczej hejt spada na niego albo ze strony fanów konfederacji, albo ze strony feministek

poza tym może być to szokujące, ale nie każdy cały światopogląd ma w wspólnym pakiecie wraz z innymi członkami swojego plemienia i można mieć różne opinie zależnie od tematu z którymi nie zgadzają się inni nawet bliscy poglądowo ludzie
  • Odpowiedz
ale nie każdy cały światopogląd ma w wspólnym pakiecie wraz z innymi członkami swojego plemienia


@witajswiecie: tak jest na prawicy gdzie monarchisci dyskutuja z konserwatystami i faszystami. Na lewicy albo jestes w sekcie homoblmgender albo jestes hitlerem i teraz sie nasz bezstronny wojownik o tym bolesnie przekonuje xD
  • Odpowiedz
@OskarDeveloperski ciężko mi sobie wyobrazić w jak głębokiej bańce trzeba operować by na serio postrzegać prawice jako zbiór ludzi sokratejsko wymieniających myśli, gdy tym czasem lewica to się tylko od hitlerów wyzywa xD

pierwszy z brzegu przykład to chociażby przykład Terlikowskiego, który jest na prawicy regularnie wyzywany od lewaków, bo śmiał poruszyć temat pedofilii w kościele
  • Odpowiedz
@witajswiecie: W internecie zasada jest bardzo prosta - Jesli w jakims miejscu panuje cenzura (reddit, wykop) tam jeden moderatorek lewak pobanuje kazdego kto nie zgadza sie z jego urojeniami i miejsce bedzie jednomyslnie skrajnie lewicowe.
Jesli w jakims miejscu panuje wolnosc slowa (4chany, fora, discordy) tam bedzie pelno przeroznych prawicowcow i niemal zero lewicowcow.
Zostawiam cie z ta mysla i porada ze warto jednak nie zyc w wykopowej bance tylko pozwiedzac
  • Odpowiedz
@OskarDeveloperski: zaintrygowałeś mnie, jakich to wartościowych prawicowych poglądów nie można głosić na tym jednomyślnie skrajnie lewicowym Wykopie? xd

poza tym skoro podajesz 4chana jako przykład, to wydawało mi się, że to zawsze domeną prawicy było podkreślanie różnicy między wolnością, a anarchią :P
  • Odpowiedz
@KojotyPlastusia

#przegryw

Tak nienawidzieliście koroluka, a on wychodząc z Wykopu na Twittera poszedł was bronić xD


Chyba ocipiałeś, koroluk był toksyczny wobec przegrywów, wrzucał wszystkich do jednego wora i ich obrażał. I nie były to pojedyncze wypowiedzi, a za każdym razem jak się temat pojawiał. Teraz hipokryta się zesrał, bo sam też podchodzi pod termin "facecik" i nagle nie wolno generalizować.
  • Odpowiedz
@youngP

@KojotyPlastusia: bo koroluk jest za autentyczna rownoscia i za to ma u mnie plusa. Byl tez przeciwko obowiazkowym ćwiczeniom wojskowym dla mężczyzn z tego co pamietam (pisze zwykly szary polak, a nie przedstawiciel tagu przegryw- zeby nie bylo)


Koroluk notorycznie dyskryminował i obrażał przegrywów.
  • Odpowiedz
Ciekawe jak tam jego opinia o dyskretnym waleniu konia w miejscach publicznych, zmalała, urosła? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Davidozz: jak to wyjaniał we wpisie na twitterze o długości pracy magisterksiej to było dawno, w ogóle to on tak tylko trollował, jego poglądy ewoluują i dupa cicho trolle, które ciągle to wyciagają.
Ale wyciaganie twittów jakiegoś podrzędnego gościa z konfederacji z 2010 to juz real deal ( ͡
  • Odpowiedz