Wpis z mikrobloga

Buttermere Lake w Lake District, UK. Rewelacyjna przygoda, było jedno ciężkie podejście, trzeba było się wspiąć po kruchych skałach, ale było warto. I jeszcze rok temu zaliczałam się do osób otyłych, ledwo weszłam na góry Wałbrzyskie. A dziś lekkim krokiem obeszłam jezioro i weszłam na górę.

Polecam ten stan.

#lakedistrict #uk #buttermere #przygody #chwalesie
Jagoo - Buttermere Lake w Lake District, UK. Rewelacyjna przygoda, było jedno ciężkie...

źródło: temp_file5741243175529570527

Pobierz
  • 10
via Android
  • 2
@p0kr4kk_2 oczywiście że nic złego, ale mogę wymienić całą listę negatywów. od tego że bolało mnie ciało podczas tańca po sytuację, gdzie nie dało się podetrzeć tyłka bez sapania.

także jeśli ktoś to czyta kto walczy z otyłością, to ja zaczęłam od małych spacerów, potem basen na luzaczku i 100proc żarcia gotowałam ja.
via Android
  • 1
@3t3r az tak dobrze zaprawiona nie jestem, dopiero zaczynam. Doszlam do Warnscale Bothy, mialam tam nawet zostac na noc, ale znajoma sie nudzila :(

kopalnie odkrylam dopiero wczoraj! totalnie tam musze wrócic
@Jagoo: polecam adrenaline pass jesli lubisz troche adrenaliny ???? infinity bridge, troche via ferraty wewnatrz kopalni, no i skok w przepasc na linie na koncu.

Z kopalni tez jest bliska i latwa trasa zarowno na Haystacks jak i Fleetwith Pike ????