Wpis z mikrobloga

Tak jak jest ten mem z "co się stało z pieniędzmi z komunii" powinien być "co się stało z pieniędzmi za Modera, Kamińskiego, Skórasia, Jóźwiaka, Puchacza i Gumnego" łącznie 36 milionów euro, 2x awans do LM, rozeszło się w powietrzu jak smród po gaciach.

#mecz #lech #pilkanozna
  • 15
  • Odpowiedz
  • 0
@ekjrwhrkjew: Mam ny myśli, że te 36 milionów, to więcej kasy niż za awansowanie do LM 2x.
Legia za 1x awans do LM miała odjechać ekstraklasie, a Lech sprzedał piłkarzy o wartości awansu do fazy grupowej LM dwukrotnie.
  • Odpowiedz
@CzaryMarek: jak to gdzie? Właściciel traktuje Lecha jako biznes i chce zarabiać na tym.

Chyba tylko Raków jest budowany nie dla tego żeby szybko zarobić, a po prostu z pasji.
  • Odpowiedz
@CzaryMarek

Ile Raków może zarobić awansując do fazy grupowej Ligi Mistrzów? UEFA sowicie wynagradza kluby, mowa bowiem o kwocie rzędu 15,64 mln euro z tytułu awansu do fazy grupowej. Warto dodać, że Raków już zainkasował około 5,5 mln euro za awans do IV rundy


Dodatkowo jescze prawa telewizyjne dzień meczowy no i jak się uda zdobyć jakieś punkty to premię. Więc dwa razy LM to zdecydowanie więcej niż 36 mln euro. No
  • Odpowiedz
Właściciel traktuje Lecha jako biznes i chce zarabiać na tym.


@Matpiotr: daj konkretne dane ze sprawozdania finansowego pokazujące ile milionów Rutek wyprowadził z Lecha bo ciekawłem
  • Odpowiedz
  • 0
@ekjrwhrkjew: A premie dla piłkarzy za awans do LM liczysz? A wydatki związane z dniem meczowym i rosnącymi kosztami kontraktów innych zawodników, którzy po awansie do LM chcą więcej zarabiać, bierzesz pod uwagę?

@Matpiotr No nie wiem, właściciele Rakowa też skąpią, zarobili teraz 9 milionów euro, a nie mogli 2 milionów na Exposito ze Śląska wydać.
  • Odpowiedz
  • 0
@ekjrwhrkjew: Awans do LM to też koszty, jak odliczysz koszty to pewnie wyjdzie mniej więcej te 15-16 milionów.
Piłkarze mają spore premie za awans + rosnące koszty kontraktów, to też są miliony euro.
  • Odpowiedz