Wpis z mikrobloga

@L3gion: Mam grę z możliwością zagrania wcześniej i nie zostawiłbym na grze suchej nitki, przycinanie się gry, częste wyrzucanie do pulpitu, tylko jeden plus że grę dostałem w prezencie a nie kupiłem samemu, ale oczywiście recenzenci wchodzi do d@py.,betshedzie i ani słowa prawdy o faktycznym stanie gry, bo nie dostaną następnych gier za darmo.
  • Odpowiedz
@L3gion: dokładnie cyberpunk w kosmosie, są jakieś małe błędy ale nie przeszkadza to w grze. Mój rig 5800x3D, 4070Ti, 32 gb ram. DLLS 3 jest do kupienia za 5 euro i wtedy śmiga jak złoto, polecam każdemu z kartą z nowej serii. FSR to gówno niestety
  • Odpowiedz
@KOXsu: Ogólnie muszę przyznać, że gra się nie przycina nawet jak klatki spadają. Wywalić mi do pulpitu wywaliło raz bez żadnego błędu. Ale ja gram w wersje z MS Store to też trzeba brac pod uwage.
  • Odpowiedz
@KOXsu: #!$%@? prawda, mam w miarę porządny zestaw a mam freezy co parę minut na 2-3 sekundy. Ten silnik katują od morrowinda, technicznie ta gra przypomina mi mass effect 1, nawet kolejka jest do podróży między hubami. Otwarty świat xd
  • Odpowiedz
@KOXsu: to że Ty nie masz, nie znaczy, że każdy nie ma. Jak pisałem, mam dobry zestaw, kartę z rtx, a gra mi freezuje regularnie. Cyberpunk po patchach chodził u mnie idealnie. To trup silnik a ci go pudrują od 20 lat. #!$%@?łem się, bo ile można przymykać oko na "just bethesda things"
  • Odpowiedz
częste wyrzucanie do pulpitu


@Yayra: 18godzin gry, wyrzuciło RAZ jak dograłem moda na dlss i chciałem zmienić ustawienia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@7uras: Ja niestety mam ciągle albo zawieszenia gry, poczekam do premiery 6 ale raczej lepiej nie będzie, chyba że zrobią downgrade graficzne.
  • Odpowiedz
@KOXsu: Ładne zaklinanie rzeczywistości, wywal 20 tysięcy na komputer do gier, ładnie was tam nabijają w butelkę, jak ktoś ma trochę inteligencji, to nie będzie płacić za komputer 20 tysięcy złotych.
  • Odpowiedz