Wpis z mikrobloga

Hej może ktoś powiedzieć jak wygląda ta legendarna "scena moderska" w grach Bethesdy? Jak mam giere na Steam to mody sobie muszę sam instalować czy oficjalnie to przechodzi przez producenta? Te mody są zazwyczaj poprawkami czy nowym contentem? Jak długo trzeba czekać aż moderzy wypuszczą coś sensownego? #starfield #fallout
  • 10
  • Odpowiedz
@7uras: @xloginlogin123: #!$%@?łeś mnie tym iksde teraz. No czym są mody oświeć mnie #!$%@?. Jak chce mieć laski w bikini to sobie ładuje pliki do folderu i mogę walić konia? Widzę że to jakaś zaawansowana technologia musi być napewno nie da się wytłumaczyć.
  • Odpowiedz
@GrzegorzPorada: Mody sam sobie instalujesz i szukasz ich na własną rękę (nexusmods polecam, loverslab dla lasek w bikini). Najpierw pewnie wyjdą poprawki, a później content. A co do czekania to wydaje mi się, że jeżeli ten silnik jest tym samym, co ludzie dobrze znają, to nie trzeba będzie zbyt długo czekać.
Pierwsze poprawki do wydajności to pewnie będą tutoriale, co jak i gdzie wpisać w configach gry, a te akurat dużo
  • Odpowiedz