Wpis z mikrobloga

#damskiprzegryw
Nie mogę sobie poradzić z tym, że nie urodziłam się atrakcyjna. Boli mnie to, że wyglądam beznadziejnie przez geny (odziedziczyłam po ojcu sińce pod oczami, mam malokobieca sylwetkę, rogowacenie, płaski tylek). I nie #!$%@? mi, że wygląd to nie wszystko. Właśnie wygląd u kobiet to najistoniejsza cecha. Bez tego ktoś się w niej nie zakocha. A jak baba jest przeciętna to moze spodziewać się bycia zdradzona jak tylko jej partner nadzieję się na atrakcyjna.
  • 54
bo nie będę go uprawiać z kimś kto by mnie zostawił sama w przypadku ciąży


@pancerna_piesc_dzieciatka_jezus: To co ty, odrzucilas wszystkich facetow i teraz sie nazywasz przegrywem bo nie masz nikogo do seksu? To co ty chcesz, zeby ktos odrzucony przez ciebie cie zgwalcil?

Nie jestes przegrywem tylko jestes wygrywem, bo masz to co chcesz. Chcialas byc sama i jestes sama.
ale z przeciętnym to przeważnie są bo im samotność doskwiera a ładne ich nie chcą. Jest masa małżeństw gdzie widać jak facet nie lubi żony. Wziął ja żeby ktoś się nim opiekował a nie z miłości.


@pancerna_piesc_dzieciatka_jezus: A nie kochal jej dlatego ze byla brzydka? Twierdzisz ze milosc to tylko wyglad?

W takim razie jak jest taka supergwiazda co nie moze sie odpedzic od facetow to twierdzisz ze oni wszyscy ja
@pancerna_piesc_dzieciatka_jezus: A robisz coś z tym czy tylko narzekasz? Bo można dużo zrobić np. na siłowni. Niski bodyfat, dobre dupsko to jest coś na czym można daleko zajechać. Jak masz dobre ciało to wielu facetów przymknie oko na niedobory na twarzy. Defekty jak masz jakieś to też plastyka może cuda zdziałać w dzisiejszych czasach. IMO brzydsza kobieta z dobrym ciałem i pomysłem na siebie będzie bardziej atrakcyjna w dłuższej perspektywie niż
Boli mnie to, że wyglądam beznadziejnie przez geny (odziedziczyłam po ojcu sińce pod oczami, mam malokobieca sylwetkę, rogowacenie, płaski tylek).


@pancerna_piesc_dzieciatka_jezus:
Wymieniłaś cechy, które wielu mężczyzn uzna za atrakcyjne. Nie każdy musi mieć stereotypową urodę - związek to coś więcej niż tylko przyciąganie fizyczne. Jak się będziesz zadręczać sprawami na które nie masz wpływu to nie będziesz miała czasu zająć się sprawami na które wpływ masz. Zresztą nie każdy musi też