Wpis z mikrobloga

#damskiprzegryw
Nie mogę sobie poradzić z tym, że nie urodziłam się atrakcyjna. Boli mnie to, że wyglądam beznadziejnie przez geny (odziedziczyłam po ojcu sińce pod oczami, mam malokobieca sylwetkę, rogowacenie, płaski tylek). I nie #!$%@? mi, że wygląd to nie wszystko. Właśnie wygląd u kobiet to najistoniejsza cecha. Bez tego ktoś się w niej nie zakocha. A jak baba jest przeciętna to moze spodziewać się bycia zdradzona jak tylko jej partner nadzieję się na atrakcyjna.
  • 54
@pancerna_piesc_dzieciatka_jezus: to czy facet zdradza czy nie nie zalezy od atrakcyjnosci tylko od faceta. Ile modelek i aktorek bylo zdradzanych?

To czy cie w ogole wybierze do zwiazku.... No tez nie. Facet wyrucha i swinie, to sa niskie stworzenia. Dupy nie myja. Wystarczy ze bedziesz mu gotowac i cie bedzie kochal. Przy okazji moze sie okazac ze go utrzymujesz, a on lezy calymi dniami na kanapie i nie wie co to
@pancerna_piesc_dzieciatka_jezus: Jak ma ciebie kto zdradzac to juz jest dobrze. A jeszcze jak ma ciebie z kim zdradzac to jeszcze lepiej, bo znaczy masz atrakcyjnego partnera ktorego ktos chce i on ciebie nie odrzucil.

Chyba ze wolisz byc nie ta zdradzana tylko ta z ktora zdradza, w takim razie musisz zaczac szukac zonatych
@pancerna_piesc_dzieciatka_jezus: to odpal se tindera, daj wszystkich w prawo, i zaproponuj kazdemu spotkanie na seks.

Jak z nikim sie nie uda to znaczy ze albo jestes mezczyzna, albo mieszkasz w jakiejs dziurze gdzie trafic na kogos kto nie jest spokrewniony to cud, albo ustawilas ze jestes lesbijka, albo dalas takie glupoty w zdjeciach czy opisie ze dostalas bana.
@pancerna_piesc_dzieciatka_jezus: i co to zmienia?

Ponawiam pytanie - dlaczego nie bedziesz sie umawiac na seks? Bo nie chcesz tego seksu, czy moze np. mieszkasz z rodzicami i boisz sie co by mogli powiedziec, czy jest to sprzeczne z twoim wyznaniem religijnym, czy moze jestes jakas powazna osoba publiczna typu polityk i nie chcesz zeby chodzily o tobie takie plotki?
@zbrodnia_i_kawa Jakie odklejenie starej baby co wybrała sobie złego męża zrobiła z nim trójke dzieci i nie może się z tym pogodzić XD
Dlatego teraz wszyscy mężczyźni są tacy źli, a ona biedna taka. Szkoda mi twoich dzieci.
@zbrodnia_i_kawa: może tym razem odpowiesz mi na moje pytanie, bo cały czas omijasz, a może wrzuciłaś mnie na czarną.
Jakie masz plany co do swojego małżeństwa?
Już uknułaś plan przejęcia mieszkania i wywalenia męża na bruk? Czy jednak chodzi tu o coś innego, bo piszesz, że od początku małżeństwa pokazał Ci jaki jest, a jednak zgodziłaś się urodzić mu trójkę dzieci.

Zwyczajnie ciekawi mnie to, bo w tym co piszesz tutaj
@pancerna_piesc_dzieciatka_jezus:

A jak baba jest przeciętna to moze spodziewać się bycia zdradzona jak tylko jej partner nadzieję się na atrakcyjna.


Nie jest tak. Jeśli facet jest z tobą to znaczy że coś mu się w tobie podoba. I to nie musi być jedynie wygląd, ale też fakt że dobrze mu jest w twoim towarzystwie.
Nawet jeśli widzisz w sobie same wady to i tak komuś możesz się podobać.