Wpis z mikrobloga

Obejrzałem jeden odcinek... Matuchno kochana, ale ekipa...
Jak jechalem do hotelu to się bałem, że spotkam właśnie takich ludzi i będę z nimi utożsamiany.
Odnoszę wrażenie, że my byliśmy na wakacjach aż za bardzo, cieszyliśmy się tym czasem, ale ta ekipa przyjechała na wojnę.
Każdy prędzej czy później dostanie jakimś odłamkiem, atmosfera będzie tylko gęstnieć bo się będą wzajemnie nakręcać, a na każdej wyroczni będą pytania czy ktoś o mnie mówi źle.
Szacun dla Rośka, że próbował wytłumaczyć ludziom że to hotel, ale oni już się tak napędzili że większość zje każdą jednostkę, która będzie się przeciwstawiać.

A no i najważniejsze, według mnie uczestniczki to chyba z castingu projekt Lady, ilość wulgaryzmów i zawiści jest porażająca.

#hotelparadise
  • 6
@Paweleos: panie Prezydencie, czy po miesiącu emisji podtrzymuje Pan stanowisko
"Szacun dla Rośka, że próbował wytłumaczyć ludziom że to hotel, ale oni już się tak napędzili że większość zje każdą jednostkę, która będzie się przeciwstawiać."
Czy może jednak da się zauważyć, że to Rosiek napędza to stado? Jakie są Pańskie odczucia w tej kwestii z perspektywy czasu? Pozdro dla Pana i pierwszej damy @YodaMonika (
@Adriabba: oczywiście, że podtrzymuję swoje stanowisko, szacun dla Rośka za tamtą sytuację, ale pozostałe 99% jego zachowań nie zasługuje na żaden szacunek i zgadzam się że to głównie on jest postacią nastrajającą negatywnie grupę i według regulaminu który ją podpisywałem nie miał prawa się tam znaleźć.

Dziękuję za pozdrowienia i również pozdrawiam, ale może zmartwię ale moja dama ma inaczej na imię.
@Paweleos: Monika zawsze w moim serduszku pozostanie pierwszą damą, wcale nie musi być Twoją ;) dziękuję za satysfakcjonujące stanowisko, mnie też Roch w pierwszych dniach zaimponował, a potem to już... eh szkoda strzępić. Raz jeszcze wszystkiego dobrego. ()