Wpis z mikrobloga

Dużo ostatnio się mówi o #frajerzyzmlm ale niech ktoś wyjaśni na czym dokładnie polega ta „praca”. Co oni robią na codzień co teoretycznie przynosi im te potężne pieniądze?
  • 13
  • Odpowiedz
@krzaqx gdzieś u jednej dziewczyny widziałem zeszyt i miała tam między innymi wpisane „50 nowych osób”, relacje Instagram / tik tok, post o biznesie z podziałem na dni

Swoją droga miała na profilu kopiuj / wklej co ta moja odklejona była znajoma

Aha ta dziewczynka ma 18 lat i namawia ludzi na inwestowanie ja #!$%@?
  • Odpowiedz
@krzaqx: ogólnie idea jest taka, że wchodząc kupujesz pakiet jakoś niby premium produktów lub bilet na szkolenie- wiec ten od którego kupujesz zarabia, a później jak znajdziesz kogoś kto też kupi pakiet albo bilet od Ciebie to dostajesz jakis gratis albo % od tego. Ci na samej górze, albo wprowadzający ten produkt faktycznie kosza hajs, ale z tych na dole.
Thermomix tez jest mlm, tylko tam jak znajdziesz 3 kolejnych klientow
  • Odpowiedz
  • 5
Okej czyli De facto jest to namawianie na szkolenia z tego jak być człowiekiem sukcesu ale bez żadnych konkretnych działań i zadań do zrobienia. Rozumiem ze na szkoleniach są porady typu: wstawaj wczesnie rano, chodź na siłownie, uwierz w siebie itp…
  • Odpowiedz
  • 15
@krzaqx cały ten biznes opiera się na 3 rzeczach. pierwsAa to reklama - reklamują się że są traderami zarabiającymi na forexie i krypto dzięki sygnałom dawanym przez ekspertów i AI. w tych wszystkich ich filmikach to właśnie jest głównym motywem + fakt że szkola ich jakieś asy tegoż tradingu. 2 rzecz - zarabiają na wpłacie początkowej, bo dostają z tego procent - 200 USD za najdroższy pakiet od razu, stąd ciśnienie na
  • Odpowiedz
@lsh: Tak jakby sam Forex nie był ryzykownym rynkiem to jeszcze jest do tego narzut w postaci "jakiejś" wiedzy eksperckiej i kosztu obsługi piramidki. No ale to jest skrojone pod średnio inteligentnych ludzi którzy sami nie potrafią zdobyć wiedzy o choćby Forexie. Nagle się okazuje że nie musisz być mądry żeby to robić i każdy może być bogaty. W życiu osiągnąłeś średnią krajową na etacie (przekaz że nie musisz żyć na
Bed_Kriczer - @lsh: Tak jakby sam Forex nie był ryzykownym rynkiem to jeszcze jest do...
  • Odpowiedz