Wpis z mikrobloga

@Tata_Kasi: Dzięki za dobre słowo, ale wszyscy wiemy, że tacy mężczyźni jak ja są undateable. Mój problem przez całe życie polegał na tym, że nie chciałem tego zaakceptować. I cierpiałem bardzo z tego powodu. Kobiety potrafią być bardzo okrutne jeśli nie jesteś pożądanym typem...
@LostHoldenCaulfield:

Kobiety potrafią być bardzo okrutne jeśli nie jesteś pożądanym typem...

Żeby być sprawiedliwym przyznajmy że mężczyźni też:)
Sprawa wygląda tak że z wiekiem wygląd człowieka ma coraz mniejsze znaczenie, dlatego uważam że z czasem masz coraz większą szansę znaleźć kogoś odpowiedniego
@Tata_Kasi: Tak, nie przeczę temu. Często lecą tylko na seks.

Problem tylko wtedy czy taka kobieta naprawdę mnie pokocha czy będzie myśleć o kimś innym. Ja widzę jak tu kobiety mocno zwracają uwagę na wygląd czy pewność siebie i boję się, że ja będę tylko mężczyzną z przymusu (bo kogś trzeba wziąć na starość) a nie wyboru.

Wiem, że wykop to dosyć specyficzne miejsce, ale w realu też uczennice (po 20)
Wystarczy dać sygnały jakiemuś mężczyźnie albo wprost zagadać.


@LostHoldenCaulfield: Niekoniecznie jak mężczyzna jest uwalony w pewien sposób, jak ja. Link.

Prze*ane że obecne społeczeństwo jest tak ustawione że mężczyzna musi mieć określone cechy charakteru by w ogóle mieć szanse. Urodzisz się z wysokim poziomem zahamowań społecznych jako mężczyzna? Nie zrobimy absolutnie nic, żadnej terapii, taki masz temperament i #!$%@?. Jak masz np. dysleksję, to wtedy jest problem, bo edukacja