Wpis z mikrobloga

cześć mirki, zapomnieliście kiedyś wypowiedzieć umowę na oc samochodu ? bo ja wykupiłem ubezpieczenie w innej firmie niż dotychczas, nie wiedziałem nic, o tym że trzeba umowę wypowiedzieć, teraz się dowiedziałem 2 dni po skończeniu umowy. Jest jakaś szansa że mi teraz odpuszczą ? próbuje się dodzwonić na infolinię do uniqi (bo to mój poprzedni ubezpieczyciel) ale #!$%@? mnie zlewają i nie odbierają, byłem też w ich filii u mnie w mieście, ale mówił gość, że nic nie mogę z tym zrobić i że muszę dzwonić na infolinię. #uniqa #ubezpieczenia #oc #samochody
  • 5
  • Odpowiedz
@kudloford: A dlaczego nie pójdziesz tam gdzie ubezpieczyłeś auto? Każdy normalny agent ogarnia wypowiedzenie poprzedniej polisy. A jeśli zawierałeś polisę przez internet no to takie mubi czy inne to też twój agent i możesz go poprosić o pomoc w wypowiedzeniu polisy, bo zostawili Ciebie samego a wystarczy że na wypowiedzeniu wpiszesz zły artykuł z którego wypowiadasz (a jest 9 różnych z czego 3 dotyczące OC komunikacyjnego) i będzie problem bo polisa
  • Odpowiedz
@kudloford Cześć,
jest możliwość automatycznego wznowienia OC. W tej sytuacji proponuję wypowiedzieć polisę u poprzedniego ubezpieczyciela. Zrób to proszę jak najszybciej, ponieważ otrzymasz wezwanie do zapłaty od dnia wznowienia ubezpieczenia do dnia wypowiedzenia. Nie ma co zwiększać tej kwoty ;)
  • Odpowiedz