Wpis z mikrobloga

Jakie to jest drewno. Rozegrałem ponad 6 godzin i muszę sobie zrobić przerwę bo wchodzą mi drzazgi w palce.

#cyberpunk2077 wydany prawie 3 lata niszczy tę grę na każdej płaszczyźnie.

#starfield to jest jakiś relikt przeszłości. Gdybym nie wiedział o tej produkcji i ktoś włączyłby mi ją w ciemno to bym uwierzył, że to fanowski mod do Fallouta. Małe, brzydkie lokacje wypełnione pustymi butelkami, notesami i rolkami papieru do zbierania, drzewko umiejętności, które po przeanalizowaniu niczego nie zmienia w gameplayu, nudne, kartonowe postacie i zadania, częste ekrany ładowania, ograniczona eksploracja kosmosu.

Co tu ma być dobrego? Nie wiem kompletnie czym ta gra ma przyciągnąć.

Gram na XSX i chociaż tyle dobre, że działa Quick Resume.

Myślałem, że nie będę kupować dodatku do Cyberpunka bo mnie wciągnie totalnie Starfield, ale zmieniam zdanie
  • 8
  • 2
Siedzę i myślę co tutaj się odwaliło xD
Cyberpunk - ciekawe projekty budynków, dające kilka opcji wejścia w zależności od sposobu rozwoju postaci, rozwinięta walka wręcz ostrzami wystającymi z rąk lub hakowanie przeciwników przez kamery lub cicha eliminacja. A tutaj? Skyrim 2012

Zbieranie surowców? no wiadomo - NoManSky ale tego się spodziewałem

Latanie statkiem kosmicznym po układzie? Nie wiem czy robię coś źle czy to początek, ale mam tylko szybkie podróże, które
cyberpunk2077 wydany prawie 3 lata niszczy tę grę na każdej płaszczyźnie.


@Bo-Brownik: Został wydany 3 lata temu a do grania nadaje się gdzieś od roku po gigabajtach patchy.

wut? Ja po 10h gry w cybersrunka już go nie odpaliłem


@GeDox Jak wyżej, teraz warto.