Wpis z mikrobloga

Tak #!$%@?ąc od tego czy się Kamila lubi czy nie.

Jak to możliwe że chłop ma assistance, a laweciarze nie potrafią przetransportować zestawu do domu? Po to chyba człowiek wykupuje ubezpieczenia żeby w takich sytuacjach ktoś mu pomógł, a nie przyjeżdżał trzema lawetami i nie potrafił zaradzić nic w tej sytuacji, no i ta akcja że laweciarz jeszcze rower rozwala...

Dla mnie to jest jakaś abstrakcyja i nie odpuściłbym im na tym parkingu.

#kikiswiat
  • 12
@TadekNiekradek: I co byś zrobił? Pobiłbyś gościa od lawety? Trzeba mieć na uwadze, że sytuacja była niecodzienna, przyczepa duża i długa, dodatkowo zepsuła dwa pojazdy. Trzeba było ściągnąć Clio i cisnąc na chatę, a nie na siłę próbować się zabrać, a firma by na spokojnie sobie ogarnęła busa i przyczepę.
@siwers3 Mam na uwadze, że sytuacja jest niecodzienna tylko niech na uwadze mają to tez firmy przyjmujące takie zlecenie. Przecież po to podawał wymiary przyczepy żeby ogarnąć taki zestaw który w razie czego coś takiego pociągnie. Wiadomo, że nie winię za to zwykłego laweciarza bo on ma tylko to załadować i odstawić, ale po prostu ja kręciłbym aferę na infolinii assistance (skoro i tak mam wizję, że rodzina zostanie w przyczepie na
@EjniaKK: @Hokey @pazera
A jakby przyczepa np. dostała strzała w wypadku/kolizji, wjechała w jakąś dziurę i uszkodziła zawieszenie, ewentualnie odczepiła się i opadając uszkodziła ten zaczep z przodu, w każdym razie doznała awarii/uszkodzenia UNIEMOŻLIWIAJĄCEGO jej normalne holowanie to co? Pomoc drogowa zostawi ją na miejscu zdarzenia, np. autostradzie, bo nie jest w stanie przetransportować jej na miejsce gdzie możliwa jest jej naprawa? Czy zepchnie ją do rowu i niech tam sobie
@vegeciak: no tak tylko assistance było poinformowane jedynie o awarii samochodu, przyczepa miała być sprawna więc wiadomo że nie będą od razu targać jakiejś niskopodwoziówki żeby ściągnąć potencjalnie sprawną przyczepę kempingową bo targanie jej na haku jest po prostu tańsze dla laweciarza. A później jak wyszło że ta przyczepa pali innym samochodom instalację to fakycznie powinni coś ogarnąć większego ale pewnie po prostu się ugadali że przyczepa może zostać na parkingu
jak wyszło że ta przyczepa pali innym samochodom instalację to fakycznie powinni coś ogarnąć większego ale pewnie po prostu się ugadali że przyczepa może zostać na parkingu


@EjniaKK: Wszystko co napisałeś to prawda i w pełni się z tym zgadzam poza zaznaczonym fragmentem. Ja jestem raczej zdania, że laweciarz po uziemieniu dwóch drogich aut miał już po prostu dość tego zgłoszenia i urobił pierdołowatego i mało asertywnego klienta, że w zaistniałej