Wpis z mikrobloga

Co jak co, ale chyba nawet Łajno, Hugolina i Nana nie były tak toksyczne jak typiary z tego sezonu. Gdyby mogły, to by tę Łucję zeżarły, a przy okazji jedna drugiej by z chęcią podłożyła świnię, byle zabezpieczyć swoją parę.

Szkoda, że faceci to takie cipeusze. Tylko Roch zachowuje się w porządku i Krzysiek raz próbował przemówić im do rozsądku. Cała reszta to patologia. Zwłaszcza że Łucja to top dziewczyna pod względem wyglądu, jest inteligentna i może być pierwszorzędną parą. Ale w sumie Roszek to też głąb, że od razu nie próbował zamienić swojego jaskiniowca. W ogóle to poczucie zobowiązania i przywiązania po dwóch dniach to jest XDDDD. Jakby nie patrzeć, Łucja wpadła w układ, który w sumie dla hotelu nie jest bardzo typowy - laski się zesrały i zabunkrowaly, a żaden facet nie chce zmieniać pary.

#hotelparadise
  • 17
  • Odpowiedz
@rafino132 to jeśli czasem na tagu wyskakują Ci newsy z życia fitnesiary (kolejne wizyty w psychiatryku/załamania nerwowe), to właśnie fitnesiara, czyli Wiktoria, była ich ofiarą. Generalnie działo się tak grubo, że z tego, co pamiętam, emisja jednej pandory była przesunięta w czasie, bo trzeba było cenzurować po wielu głosach od widzów, że dopuścili do linczu.

Zasadniczo to, w czym babra się Łucja od 1.5 odcinka, Wiktoria miała przez pół sezonu. Z tym
  • Odpowiedz
@Barbarellaa o właśnie żonę męczyłem o Lochę, żeby mi przypomniała, jak się nazywała xd niestety zapamiętałem, jak wyglądała. Łajno-Loha-Natka-Nono to była kwintesencja toksyczności i bezwzględności. Obawiam się, że trudno będzie to przebić nawet takim tuzom jak Onlifansiara i Transabinka.
  • Odpowiedz
to właśnie fitnesiara, czyli Wiktoria, była ich ofiarą


@camelinthejungle: W programie dziewczyny pokazano bardzo negatywnie, łatwo więc uwierzyliśmy, że były toksyczne. Po ostatnich odpałach fitnesiary, mam jednak wątpliwości co do tej wersji. W trakcie emisji często padały słowa, że nie wszystko wyglądało tak jak to przedstawiono. Jeśli już wtedy fitnesiara zmagała się z chorobą psychiczną, która nie została rozpoznana, może poza kamerami działo się coś, co rzeczywiście doprowadziło do konfliktu między
  • Odpowiedz
@Talaith ja nie wątpię, że tam Wiktora zdrowo dokazywała i w TV tego nie pokazali. Ale to nie jest żadne usprawiedliwienie dla tego, co robiła zwłaszcza Launo i Oha. One są po prostu zepsute do szpiku kości. No bo Nono to wiadomo, a Natka to manipulatorka, ale raczej nie sadystka.
  • Odpowiedz
@camelinthejungle: Właśnie w tym rzecz, że Fitnesiara mogła mieć i w hotelu odpały ale to nie usprawiedliwia w żadnym stopniu zachowania Klauna czy Algidy. W AS niby Algida starała się poprawić swój image, ale dla mnie zawsze pozostanie w pamięci jako Algida z HP4, latająca z gołym zadem czy chcąca podać starego drina Fitnesiarze
crazy_frog - @camelinthejungle: Właśnie w tym rzecz, że Fitnesiara mogła mieć i w hot...

źródło: Batman3

Pobierz
  • Odpowiedz