Wpis z mikrobloga

Hej czy jest tu jakiś mirasek lub mirabelka która ma opiekę medyczną w #luxmed , ale nie zakupioną przez firmę ale prywatnie?
Te firmowe pakiety są na ciut innych warunkach niż te oferowane komercyjnie. Także zależy mi na pomocy kogoś kto po prostu prywatnie sobie taką opiekę zamówił.
Jeśli jesteś taką osobą to czy możesz mi sprawdzić jak wyglądają terminy wizyt do diabetologa we Wrocławiu? Ile w ciągu nadchodzącego miesiąca jest terminów?
Aktualnie mam firmowy #enelmed płacę 240 ziko (a firma dokłada kolejene 160), a terminów nie ma wcale i to notorycznie.
Dlatego rozważam zmianę na #luxmed właśnie bo za 240 ziko/mc to w miarę porządny pakiet tam można dostać.

#luxmed #medycyna #wroclaw
  • 11
  • Odpowiedz
no ja mam :) już drugi rok. Wcześniej firma mi płaciła, ale jak to bywa na B2B, często zmieniam firmy i kolejna ma chyba enelmed, a mi sie juz nie chciało z tym bujać, bo w luxmedzie mam już sporą historię i nie chciało mi się przenosić. na screenie masz diabetologa. Luxmed pokazuje terminy na 2 tygodnie i w tym czasie są 23 wizyty.
asap_srasap - no ja mam :) już drugi rok. Wcześniej firma mi płaciła, ale jak to bywa...

źródło: 2023-08-31_14h02_33

Pobierz
  • Odpowiedz
@Emulsja no ale ja jestem firmą ???? swoją własną. A tak serio, to enelmed ma słabą ofertę i odchodząc z poprzedniej firmy wolałem sobie zostawić Luxmed, szczególnie, że w zeszłym roku dostałem promkę i rok wyszedł mi za 1800. w tym roku chyba 2300 lub 2500, więc też grosze. a co do lekarzy, to w tym roku trochę posypało mi się zdrowie i jestem częstym gościem. dlatego nie narzekam, bo USG miałem
  • Odpowiedz
@mikorys: Kiedyś Luxmed opłacał mi pracodawca, ale po zmianie pracy na firmę, która ma umowę z Medicoverem, przeszedłem w Luxmedzie na całkowitą prywatę. Sprawdziłem teraz diabetologa, na cały wrzesień 150+ wizyt, co najmniej kilka terminów prawie każdego dnia.
  • Odpowiedz
@mikorys: ostatnio dostaliśmy w firmie ofertę od enelmedu z gwarancją terminu w x godzin. Medicover, luxmed i pzu nie chciały tego zaoferować. Dowiedz się czy w twoim pakiecie tego nie ma. Wtedy dzwonisz i musi się termin znaleźć
  • Odpowiedz
  • 0
@asap_srasap: Dobra przekonałeś mnie, jaki masz pakiet abonamentowy i ile płacisz? Byłbym wdzięczny. :)
@Ogau Nie ma, firma dla której robię ma kontrakt z enelmedem na X lat i nie chcą zrezygnować.
@Wozyack: Też możesz się informacją jaki pakiet masz wykupiony. :)
  • Odpowiedz
@mikorys: tyle płacę za platynowy pakiet. ale cena jest raczej indywidualna dla mnie, bo tam jakiś bonus jests za kontynuacje czy za to, że nie zrezygnowałem z nich jak odszedłem z firmy, która mi za luxmed płaciła i sam to przejąłem. Warto zadzownić na infolinię i przedstawić sprawę. Z tego co pamiętam, to do mnie zadzwoniła jakaś laska z luxmedu i zaproponowała jakąś lepszą cenę za to, że nie spierdzielę gdzieś
asap_srasap - @mikorys: tyle płacę za platynowy pakiet. ale cena jest raczej indywidu...

źródło: 2023-09-01_11h30_25

Pobierz
  • Odpowiedz
@mikorys: to ja jeszcze dorzuce 2 grosze. W porownaniu do medicoveru od firmy w luxmedzie raczej nie ma problemow z terminami. Sa też boty ktore automatycznie ci bookuja termin. ( ͡° ͜ʖ ͡°) na minus ceny badań ale i zakres. Kupilem pakiet złoty i to był bład. Bardzo male pokrycie i juz kilka razy musiałem dopłacac z wlasznej kieszeni tak ze spokojnie platinum by był taniej:/
  • Odpowiedz