Wpis z mikrobloga

#baldursgate3 #divinityoriginalsin2 #divinityoriginalsin #playstation #playstation4 #ps5

Chciałem sobie ograć pierwszą część divinity na ps5, z racji wyjścia bg3. Wchodzę na sklep z cyfrówkami - cena zaporowa. Wchodzę na sklepy w necie - niedostępne, a na olx ceny trochę z kosmosu na pojedynczych sztukach jak jakieś białe kruki. Znacie może jakiś sklep/źródło, żeby w miarę sensownych pieniądzach nabyć DoS 1? Będę wdzięczny za wszelkie pomysły, wskazówki jak i ewentualnie oferty, jeśli macie kopie u siebie :)
  • 10
  • Odpowiedz
  • 0
@LesnyDeszcz-orginal mówimy o konsoli + chciałbym w miarę legalnie to nabyć (na ps5 to w sumie chyba nie mam nawet innej opcji). Na PC nawet gdybym się zdecydował na abordaż, to nie mam sprzętu, który by to uciągnął sensownie w miarę
  • Odpowiedz
@korbuzz: Gry Lariana ogólnie trzymają cenę. Za jedynkę zapłacisz pewnie teraz koło 170, za dwójkę pewnie powyżej 200 i jak wpada jakaś promka na PS Store to rzadko i raczej nigdy nie schodzi poniżej 130. Jeśli na Enebie czy innym tego typu sklepie nie znalazłeś kodu na DoS to możesz jeszcze przycebulić kupując doładowania do PS Network, np. TUTAJ Wprowadzasz taki kod do portfela na swoim koncie PS i za tą
  • Odpowiedz
  • 0
@soul1 akurat dwójka jest za 200 lir w tureckim ps storze co daje jakieś 30zł i o nią się nie martwię. Niemniej jednak za pierwszą część to tak do 70-100 bym najmętniej zapłacił
  • Odpowiedz
@korbuzz: Od Turka nie kupowałem, ale myślę że jak masz taką możliwość to i tak jest najtańsza opcja. Swoją drogą spokojnie możesz zacząć od dwójki, IMHO jest lepsza, bardziej dopracowana i ciekawsza i nie wymaga znajomości pierwszej cześci. Ja w takiej kolejności właśnie przechodziłem.
  • Odpowiedz