Wpis z mikrobloga

@Lolek1011: Dokładnie ! W100% się zgadzam. Moje top 3 facetów zamyka jeszcze El President. Jeszcze Maciej Drosio z hp6 był fajny ale odpadł chyba jako pierwszy.

Póki co Roch (może ksywa Ferrero Rocher ? Xd) to faworyt no. 1
  • Odpowiedz
@heheszka2: proszę :) też mi się podoba Roch - potrafi rozmawiać z kobietami i ogólnie jest sympatyczny, ale ja w odróżnieniu do sporej części kobiet na wykopie czuję że trochę to jego strategia na ten program i już na początku sezonu widać że pewne jego wybory nie są przypadkowe pomimo wielkiego luzu :) Czuję że będzie mieszane i będą spore rotacje.
  • Odpowiedz
@kipman1: Myślę podobnie. Robi obczajki wśród wszystkich dziewczyn, tak mimochodem, roztacza przy tym swój urok, ale główka pracuje. I ma taką osobowość, która mu w tym wybitnie pomaga.
  • Odpowiedz
@kipman1: bo strategia najlepiej działa jak pasuje do osobowości. Bycie graczem w HP to jeszcze nic negatywnego, więc jak ktoś o Rochu pisze pozytywnie, to raczej nie wyklucza tego, że pewne zachowania są częścią gry. Ale szacun jeżeli wiesz o czym myśli sporo kobiet na Wykopie, bo idąc w stereotypy, to większość Panów ma raczej problem, żeby zgadnąć o czym myśli choćby jedna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Karynka2_0: dla mnie bycie graczem w HP to tylko rzecz pozytywna, gorzej jak ktoś przegina z "graniem", ale szanuję uczestników mających świadomość że uczestniczą w grze.
  • Odpowiedz