Wpis z mikrobloga

na co bardziej patrzysz przy wyborze swojej partnerki
#przegryw

co wazniejsze u baby

  • wyglad 50.0% (29)
  • intelekt 32.8% (19)
  • cos innego (napisz kom :3) 17.2% (10)

Oddanych głosów: 58

  • 12
@programista3k no zalozmy poznajesz babe mega mondrom ale ulana, i co przewazy na twojej decyzji bycia z nia jesli wyglad fo wybierz wyglond jesli intelekt to wybierz intelekt


@t00b33: nie wiem czy wiesz ale zawsze jest jakieś pole negocjacji. Musiała by mieć naprawdę dużo cech, które musiałyby nadrabiać wage.
@t00b33: Oczywiście wygląd to pierwsza zachęta, druga to komunikatywność (ze mną, nie z "setkami" jej kolegów), czy bawią ją ją moje żarty i ogólnie jaką jest osobą. Co do intelektu to o Szekspirze z reguły nie rozmawiam. Czy lubi moje towarzystwo, takie rzeczy. Widocznie mam za wysokie wymagania, bo jestem przegrywem. :(
@t00b33: Wszyscy którzy piszą, że "najważniejszy jest intelekt", powinni w tinderze wybrać jakieś widełki 50-75lat i wyjdą z przegrywu raz dwa;)
Są dalej przegrywami, więc wygląd jednak MA dla nich znaczenie. Ja napisałem, że wygląd jest pierwszą zachętą, to nie znaczy że celuję w jakieś wysokie cyferki na tych skalach cośtam/10. Naturalnie jak czuję, że dziewczyna mnie lubi i jest inteligentna to wygląd trochę traci na znaczeniu, ale nie będę brał