Wpis z mikrobloga

Kto to w ogóle jest


@Corona-Regni-Poloniae: Z pewnością jakaś onuca, adherent ruskiego imperializmu etc. Wszak świat wyobrażony w granicach ukrainnego patotagu musi być prosty a jednoznaczny. Btw - zmień sobie ten nick, gdyż przypadkowo możnaby uznać, iż posiadasz jakieś inklinacje wzgl. historii/historiografii, a więc również pewne umiejętności heurystyczne i hermeneutyczne, a jednak czy to twoje pytanie o Ryczka, zasłużonego od lat w informowaniu o sprawach ukraińskich, czy też ogólnie twoja tutaj
Jak bardzo to nie jest zaskakujące, iż stali bywalcy patotagu ukrainnego nie kojarzą gościa, który od lat podróżuje po terenach dotkniętych wojną oraz pisze o sytuacji na Ukrainie (i to z perspektywy zdecydowanie proukraińskiej). Jesteście przeuroczy w swoim dyletanctwie.


@tigletpilesarus: Ktos ma kojarzyc typa, ktory ma doslownie kilka tysiecy obserwujacych? Ktorego nikt nigdy na wykop nie wrzucal, ani sam twittera prawdopodobnie nie prowadzi?
No bardzo dziwne, ze 99% ludzi go nie
Z pewnością jakaś onuca, adherent ruskiego imperializmu etc. Wszak świat wyobrażony w granicach ukrainnego patotagu musi być prosty a jednoznaczny. Btw - zmień sobie ten nick, gdyż przypadkowo możnaby uznać, iż posiadasz jakieś inklinacje wzgl. historii/historiografii, a więc również pewne umiejętności heurystyczne i hermeneutyczne, a jednak czy to twoje pytanie o Ryczka, zasłużonego od lat w informowaniu o sprawach ukraińskich, czy też ogólnie twoja tutaj działalność, świadczą niestety o sporej dozie ćwokowatości.
@PomidorovaLova: zwolnij troche, Ryczek od początku wojny jeździ na front i pomaga stąd emocjonalna reakcja, bo zna tych ludzi, wątpie że chodzi mu o kajanie się, raczej o rozgoryczenie żołnierzy na froncie, które jest zupełnie normalne po półtora roku wojny i po mobilizacji dotykajacej osoby które, delikatnie ujmując, nie chciały sie na froncie znaleźć. To rozgoryczenie narasta kiedy do żołnierzy docierają informacje o tym że ich bogatsi koledzy mogli się wykupić,
@PomidorovaLova: Daj te przepołowione dzieci ukraińskie AK xD jaka to jest bzdura

Jak zwykle pseudointeligentna typiara musi coś #!$%@?, jakaś bzdurę z tok FM co Polacy robili i ze złe ze ciałami auschwitz nie odbijali xD (do którego wcześniej tez trafiali)

Już nie mówiąc ze co to ma z tym wspólnego. A korupcja w poborze to nic odkrywczego, słyszy się o tym od miesięcy tylko trzeba ściągnąć różowe okulary
@Zapaczony: Z całym szacunkiem, ale: ale wysryw. I to od osoby która wydawało się, że wspiera sprawę ukraińską. Co się psuje? Jaka ryba? Nic się nie psuje. To co opisał pan Piotr Ryczek to nic nowego na Ukrainie, to są aspekty życia na Ukrainie znane od lat 90., odkąd to państwo jest niepodległe. Tak więc jeszcze raz - nic się nie psuje, to co opisał to nihil novi. Ukraina dalej dzielnie
chłop który robił setki tysięcy wyświetleń na filmikach o ukrainie, zjechał tamte rejony kilkanaście razy w najbardziej gorących momentach, od początku wojny dostarcza contencik z ukrainy a tu wychodzi bayzedman który mówi że to random XD. Możesz nie znać ryczka ale nie nazywaj się obserwatorem ukrainy


@kfpwa: Sam pewnie o jego istnieniu nie wiedziales, bo tez nigdy o nim slowa nie napisales, ale bedziesz zgrywal jaki to ekspert z ciebie, bo
Usunąłem swoje główne konto wykopie 7 lat temu:
https://wykop.pl/wpis/17245129/pora-sie-pozegnac-na-wykopie-bylem-od-prawie-9-lat

Od tamtej pory korzystam z wykopu prawie wyłącznie biernie i to w małym stopniu. Uważam po czasie, że dokonałem dobrej decyzji. Niestety.

Nie biorę też aktywnie udziału w dyskusjach, także tyczących się mnie. Macie prawo pisać o mnie co chcecie, także konfabulować, insynuować, imputować mi i w końcu po prostu kłamać na mój temat. Macie też prawo mnie obrażać i wyzywać.

Psy szczekają,
@Zapaczony: Niesamowity gość o wielkiej wiedzy. Piwniczne mireszki butów mu czyścić nie są godne.

A cokolwiek by się tam nie działo i jakkolwiek by ta wojna nie była przegrana to pewnie i tak nic nie zmieni w podejściu Piotra do potrzeby niesienia pomocy w tamtą stronę a informacji o tym wszystkim w tę.