Wpis z mikrobloga

@Lysandros: ja jestem stosunkowo nowy na tagu (ale nie na Wypoku) i postanowiłem się mocniej zaangażować w społeczność. To ja zacząłem jako pierwszy używać określenia "ksiądz Napierała". Zapytany, czemu, odparłem, że on ma jakiś tytuł, ale zapomniałem, jaki, niemniej na 75% jestem pewien, że jest księdzem.

W rzeczywistości robię to celowo, albowiem zdaje sobie sprawę, że to rozsierdza Piotra jak jasny gwint, ponieważ on gardzi jedyną słuszną religią, tj. rzymskim katolicyzmem,
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Goatlord: tak swoją drogą, to niech Pan zwróci uwagę, Profesorze, jacy są najbardziej zagorzali wyznawcy napieralizmu (czyt. wszyscy ci, których nie poblokował) i jakie oni komentarze piszą. Tam nie ma żadnych polemicznych komentarzy. Wszystkie są w stylu: jak zwykle w punkt Panie doktorze, 100% racji Panie doktorze, nic dodać nic ująć Panie doktorze, super Panie doktorze. A on każdemu daje serduszko. Jak to widzę, to mnie aż skręca z krindżu. Gdyby
@Zayatzz Bo on głosi PRAWDĘ a nie propagandę jak ci wszyscy katonacjole. I jego słuchają ludzie z otwartymi umysłami. A tak na serio, to marzy mu się jego własna sekta wyznawców. Krytykował Bartosiaka za to, że jego słuchacze to w zasadzie członkowie sekty;a dottore próbuje zrobić to samo. Jeżeli zazdrości Bartosiakowi sukcesu, to i tego też mu zazdrości ;)