Wpis z mikrobloga

O rany, rany, nie tylko wykopki się zainteresowały szkoleniami iGenius xD

Obecnie Prezes UOKiK, m.in. po sygnałach od konsumentów, prowadzi postępowania wyjaśniające w sprawie platform internetowych: iGenius – oferującej usługi edukacyjne w dziedzinie zarządzania finansami


https://uokik.gov.pl/aktualnosci.php?news_id=19867

Do tego jeszcze info o IM Academy:

Ponadto Prezes Urzędu postawił zarzuty promotorom projektów inwestycyjnych – Grzegorzowi Baryle, Franciszkowi Rumakowi i Łukaszowi Spórnie, którym zarzuca propagowanie projektu IM.Academy udającego sprzedaż pakietów edukacyjnych z dziedziny finansów i e-commerce.


#frajerzyzmlm #mlm #piramidafinansowa
  • 15
  • Odpowiedz
@virgola: phi, amatorzy. Prawdziwe gwiazdy MLM wjezdzaja na pelnej na liste fobresa, tylko ze bez DG i VAT xD A specjalnie zyja skromnie, zeby nie przyciagac uwagi. Lepiej jezdzic starą fiestą 1.6 i żyć z rodzicami #pdk
  • Odpowiedz
@virgola na stronie KNF jest poradnik gdzie „doradztwo” na rynku forex jest wymienione jako mozliwe zgloszenia - przelewasz kase za „wiedze” i dostep do „porad” - jak dla mnie spelnia znamiona - nie powinni tego odrzucić.
  • Odpowiedz
  • 1
@Euphor: chciałbym, żebyś miał rację.
Ja zajmuję się tematem alternatywnej spółki inwestycyjnej (taki specjalna forma funduszu inwestycyjnego) i nie chcieli podjąć tematu pomimo, że ta spółka się znajduje w rejestrze prowadzonym przez KNF i KNF ich nadzoruje.
A teraz prokuratura prowadzi śledztwo, a UOKiK postawił im zarzuty. Nagle KNF dołączył do postępowania.
Tak więc mam wyrobione zdanie o KNF.
  • Odpowiedz