Wpis z mikrobloga

Co to może być że podczas aktywnosci fizycznej czuje pulsowanie w głowie podczas uderzeń serca?


@Kuba04: Gdzie w głowie pulsowanie czujesz? Z tyłu, na skroniach? Przy pulsowaniu czujesz się źle?
  • Odpowiedz
@Kuba04: A jakieś dolegliwości przy tym? Fale gorąca albo inne takie? Wygląda mi to na ciśnienie, ew. jakieś większe stresy może miałeś ostatnio? Bo problem raczej pojawił się niedawno.

Ponad 10 lat temu miałem takie objawy, że przy większej aktywności łeb mnie bolał z tyłu i czułem pulsowanie, ale samoczynnie przeszło po kilku tygodniach. Prawdopodobnie było to spowodowane większym stresem w tamtym czasie i organizm jakoś się "rozregulował".
  • Odpowiedz
@Kaloryfere: Zadnych fal nie mam, po prostu pulsowanie jakby ktos tam sciskał mnie. A stresy to mam przez całe życie heh. Ogólnie to już kiedys też to miałem ale przeszło po jakimś czasie
  • Odpowiedz
@Kuba04: Wygląda na jakieś następstwa po stresie, zwłaszcza że kiedyś coś takiego miałeś, ale przeszło. Natomiast lekarzem nie jestem (choć się wypowiadam ( ͡° ͜ʖ ͡°)). Ogólnie warto kontrolnie się przebadać, bo nasze organizmy są poj***ne, np. gdzieś przeczytałem że przy problemach z wątrobą pojawiają się objawy lęku/niepokoju ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dlatego równie dobrze może to oznaczać jakieś inne problemy. Tylko nie
  • Odpowiedz