Wpis z mikrobloga

Kogoś jeszcze śmieszą te udawane dymy farmazoniarza? Chłop sam się uśmiecha podczas tego ultra zabawnego darcia ryja a wy to łykacie xD Ośmiesza sie na konferencjach a w klatce dostanie lekcję pokory. Wynosili go na noszach po walce z krasnoludkiem Łaszczykiem a co dopiero z Tańculą, który będzie cięższy i slniejszy. Do tego szacun dla Tańculi, że nie dał się sprowokować i pięknie wyjaśniał błazna. Stawiać domy na Tańcule.
#famemma
Pobierz SuperN0vak - Kogoś jeszcze śmieszą te udawane dymy farmazoniarza? Chłop sam się uśmie...
źródło: gf-HSWr-39e9-1PUn_amadeusz-ferrari-roslik-i-kamil-laszczyk-994x828
  • 28
@SuperN0vak wariacie co Ty porównujesz? Z Murańskimi niosła go świadomość, że publiczność jest po jego stronie i poczucie misji, że musi ich usunąć z internetu. Widziałeś jak miał łzy w oczach gdy się dowiedział, że Muran walczy z Pasutem? Wczoraj z każdą minutą konferencji gasnął w oczach od momentu jak Amadi wszedł z Muranem i jego performance z egzorcystą upadł. On swoją opinią przejmuje się jak Boxdel.
@SuperN0vak już Ci napisałem, że są kobiety które mają mięśnie i wyglądają zdrowo i atrakcyjnie. Mogę podać mnóstwo przykładów. Ona wyglada jak facet, jej sylwetka jest przesadzona. Nie ma w niej kobiecości.
@SuperN0vak rozumiem ale wyrażając ją w internecie jednak musisz liczyć się z tym, że Twoja opinia zostanie poddana krytyce. Ja po prostu się martwię, że podoba Ci się ktoś taki jak ona.