Wpis z mikrobloga

MiniMajk w końcu zakłada Mini Squad XD Pisałem rok temu by takie coś założył.
https://wykop.pl/wpis/67723873/ej-ale-bez-kitu-jakby-minimajk-wpadl-na-pomysl-zro

Filmy z obozu są całkiem całkiem, ciekawe tylko jak szybko ludziom znudzi się ten kontent oparty na niskich ludziach, cały jego kanał prowadził wcześniej Dżodżo.
Kontentu dla takich niskorosłych jest mnóstwo. Ludzie w komentarzach na pewno podrzucą mu pomysły na kolejne filmy tylko czy nie podda się za szybko.
Potem jakaś kłótnia na kanale i będzie rywal na #famemma czy tam Clout.

#friz #minimajk #ekipa
MrBeast - MiniMajk w końcu zakłada Mini Squad XD Pisałem rok temu by takie coś założy...

źródło: F4tLX2ZbwAE1sZA

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@MrBeast: nie wiem mnie osobiście szybko znudził pierwszy odcinek. Myślałem że chłop pójdzie w jakieś pranki ( cos jak Jackass w pubie co karły zaczęły się bić) a jedynie co tam jest na filmiku to ze karły trenują. No nie wiem, nie wróże sukcesu temu projektowi
  • Odpowiedz
@Anoniemamowy: no totalnie niewykorzystany potencjał, zrobił camp i tyle, nie pociągnął tego w dodatku na contencie w stylu farbujemy włosy na niebieski to nie miało prawa wypalić.

jedyna opcja jaka mogłaby wypalić to gdyby ekipa karłów robiła content jak jackass, jakies zadania hardcorowe, wyzwania, challange z wykorzystaniem tego ze są niskorośli zamiast tego dostaliśmy poranny trening i wycieczkę w góry
  • Odpowiedz
@begensky: to są leniwe polglowki, mając taką bazę jak 2 MILIONY subskrybentów i spaść na samo dno oglądalności z 30 komentarzami na filmie. Przecież jak ich #!$%@? wszystkich z ekipy to trzeba było zrobić ekipę z wyrzuconego zespołu pt ziomeczki V2 i lecieć na starym contencie dla dzieci. Zerknąłem na trombe no to totalnie chłop ma syndrom pateca. Ostatnie filmy to maraton, tu jakieś spanie, tu spełniam marzenia skok ze
  • Odpowiedz