Wpis z mikrobloga

Pochwalę się moim robocikiem, w sumie nie wiem co myśleć, o tej grze, pierwszy raz gram w tą serię, skusiły mnie roboty, bo lubię i fromsoftware.

Dopiero zacząłem grę, to rzuca mi się kilka myśli:

- Gra jest mega dynamiczna, ledwo widzę, w co strzelam xD

- Gra jest za łatwa? Ludzie pisali, że giną na bossach, raz umarłem, bo amunicja mi się skończyła. Może dlatego, że to początek.

#fromsoftware #armoredcore6 #armoredcore #pcmasterrace
Czarny-rycerz_40k - Pochwalę się moim robocikiem, w sumie nie wiem co myśleć, o tej g...

źródło: Robo_samurai

Pobierz
  • 3
w sumie nie wiem co myśleć, o tej grze, pierwszy raz gram w tą serię, skusiły mnie roboty, bo lubię i fromsoftware.


@Czarny-rycerz_40k: tez pierwszy raz mam kontakt z ta seria i w sumie nie potargalo mi jelit, o ile kosiam dark soulsy, elden ringa itp tak tutaj mam wrazenie zebyt duzego chaosu. Oczywiscie to nie wina gry, nikt nie mowil ze to bedzie soulslike ale mysle ze wielu ludzi pod
@Czarny-rycerz_40k: lepsze od Elden Ringa. Gra dobrze oddaje korpogrind freelancera (zwłaszcza ten exel podczas budowania) i umila go świetnymi bossami. Bugów nie uświadczyłem, 120fps jest. Jako gra jest zwyczajnie świetna, jakby jeszcze AC6 mniej kosztowało to dałbym temu 10/10.
Big robot go boom!