Wpis z mikrobloga

Słuchajcie mam dziwną sytuację, dostawałem sporo listów, ale pierwszy raz mam taką sytuację, że w trackingu mam informację o tym, że przekazano do doręczenia i 15 sekund później przesyłka została dostarczona. Oczywiście listu nie dostałem. Przesyłka to GLOBAL Expres, czyli no signature do skrzynki i za każdym razem listonosz to wrzucał miedzy 10 a 12. Jakieś porady co robić w takiej sytuacji? U mnie pierwszy raz takie coś się zdarzyło.

#pocztapolska
skyportal666 - Słuchajcie mam dziwną sytuację, dostawałem sporo listów, ale pierwszy ...

źródło: MHGkxCw

Pobierz
  • 2
Jak jesteś niecierpliwy to ładuj skargę w formie reklamacji online -> https://ereklamacje.poczta-polska.pl/wniosek_reklamacyjny/customer-type

Niemniej jednak ja bym się wstrzymał do jutra. Dlaczego? Tego typu przesyłki muszą wyjść z urzędu pocztowego w dniu... przyjścia na urząd. Nie mogą być przetrzymywane, więc jeżeli dzisiaj przyszło do urzędu docelowego to musi być dzisiaj obsłużone.

W związku z czym można zakładać np. scenariusz, że nie było w danym daniu listonosza/ani osoby, która obsłużyła bym tą przesyłka (lub
@haosek: Byłem pierw w filii mojego UP6. Powiedzieli mi tam, że nic nie wiedzą i na pewno jak pojdzie Pan do UP6 to tam będą wiedzieli. Pojechałem do tego całego UP6 dopiero co wróciłem i mowią, że nic nie wiedzą i podali mi numer do działu doręczycieli, żebym teraz przedzwonił, ale mam call ended za każdym razem jak sie próbuje połączyć.
Adres sie zgadzą potwierdzili to w Urzędzie Pocztowym. Przesyłka jest