Wpis z mikrobloga

WYZWANiE PLASTYCZNE 8/23 - WYNiKi

Za najlepszą pracę uzytkownicy wybrali obraz @gascoigne pt: "Na straganie w dzień targowy", gdyż takowyż był temat edycji.

Zwycięscy gratulacje, pozostałym artystom podziękowania za udział, a 59 użytkownikom wykopu za głosowanie.

Dodatkowe podziękowania dla @odys za przyłączenie się fo zabawy, mam nadzieję na stałe. Frycowe zaliczone, głowa do góry.

Zapowiadałem, że w tym roku będzie 12 edycji. To bylo nieplanowane klamstwo.
Będzie 11 bo przecież w październiku wypada jak co roku inktober, więc na ten miesiąc zabawa będzie zawieszona.

Pozdrawiam wszystkich i miłego dnia.

link do zwycięskiej pracy:
https://wykop.pl/wpis/72513517/wpis

I sama praca:

#rysujzwykopem #malujzwykopem #tworczoscwlasna #glupiewykopowezabawy #rysunek #rysowanie #grafika #digitalpainting #sztuka #akryl #art #wyzwanieplastyczne #zainteresowania
#grafikakomputerowa #ankieta
erebeuzet - WYZWANiE PLASTYCZNE 8/23 - WYNiKi

Za najlepszą pracę uzytkownicy wybrali...

źródło: 1000000471

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@erebeuzet: Super! Dziękuję!

Sezon taki trochę ogórkowy ale bardzo się cieszę.
Praca sama w sobie dziwaczna ale ja takie lubię. Bardzo się cieszę, że #wyzwanieplastyczne daje mi możliwość wyżycia się, eksperymentowania itd. odetchnięcia od zamówień czy innych tam obrazów, przy których czuję presję 'nienaganności' wykonania.

Czuje dobrze człowiek. Dzięki wszystkim za zabawę i ciekawe co będzie we wrześniu. :) Może wreszcie ktoś wyleczy ten konkurs z gascoigneozy. :))
  • Odpowiedz
Teraz dopiero to usłyszałem w głowie:
"Jeden papież miał średniego arbuza, a drugi papież miał zajebistego arbuza.
Spytacie, który jest szczęśliwy? Żaden.
Jeden i drugi utknął na straganie w dzień targowy."
  • Odpowiedz
@gascoigne: kiedys wypilem z talerza ten sok z arbuza, fakt ze troche juz zleżaly, i mialem potworna nadzieje, ze bedzie smakowal tak superarbuzowo, a on smakowal jak sok z ogórków... i to. taki jeszcze rozwodniony na dodatek. No i ma te pestki tez, i skorke zieloną, i wogle. Tak ze wniosek wynikajacy wprost z chlopskiego rozumu popartego empirycznie kulinarnym eksperymentem. Ale pod katem botanicznym nie bede sprawdzal tej hipotezy, bo jak
  • Odpowiedz