Wpis z mikrobloga

#hotelparadise O co chodzi z tym że się spruli o "na początek tak"? Zresztą tu też już piszą że Michał ma kija w dupie. WTF? To raczej reszta ma kija w dupie że się spruli o taki tekst. Jeśli chodzi o strategiczne podejście do gry to taka odpowiedź jest głupia, ale to tylko jeśli chodzi o tę kwestię. Jakiej odpowiedzi się spodziewają na pytanie "czy to dobry wybór" po tym jak spędzili ze sobą raptem kilka godzin i się w ogóle nie znają? Chociaż biorąc pod uwagę to że te idiotki już po tych kilku godzinach, kiedy jeszcze nic nie wiadomo gadały o czymś co można podciągnąć pod tworzenie konspir to lepiej żeby nie odpowiadały.
  • 3
@Czekoladowymisio: Po Michale widać że jest zestresowany i jeszcze procesor się przegrzewa, ale warto zwrócić uwagę na pewien istotny aspekty - to pokazało że bardzo dużo ludzi słucha, kmini oraz analizuje innych. Może ty widzisz ból tyłka, a ja widzę myślących ludzi, którzy możliwie szybko z punktu widzenia programu chcą wiedzieć z kim mają do czynienia. To może być dobry sezon pod względem gry - tylko się cieszyć.
@Czekoladowymisio: w punkt.,,idiotki '' widać że dokładnie obejrzały poprzednie edycje i już z programem na konspirę i grę przyjechały w dwulicowość odstawiają ,on chyba nie dokładnie obejrzał albo zwyczajnie jest szczery aż do bólu

ja widzę myślących ludzi, którzy możliwie szybko z punktu widzenia programu chcą wiedzieć z kim mają do czynienia


@kipman1: zgadzam się z Tobą,póki myślę że Michał i Roch są takimi osobami,reszta póki co tylko główkuje jak