Wpis z mikrobloga

Ech, znowu mam problem z babą. Już nie jest źle, wczoraj mieliśmy trochę rozmów i płaczu, ale zostaliśmy przy status quo. Status quo potrafi być bardzo satysfakcjonujące dopóki, jak przez ostatni tydzień, coś się mocno nie pogorszy. Więc pogorszenia już koniec, ale dziś czuję się jak rozładowany akumulator. Potrzebuję pozytywnych emocji, a to nie jest dobry moment, żeby dodatkowo obciążać moją babę.
#zwiazki #zalesie
  • 25
@Marek_Licyniusz_Krassus: dziękuję za odpowiedzi. Dlaczego szukałem młodszej baby - bo mam wrażenie, że ostatnio 8 lat życia przeleciało mi przez palce. Wcześniej czerpałem z niego więcej radości. Teraz się trochę ogarnąłem i chciałem żyć kilka lat młodziej niż mam.
Jadnak przyznaję, że błędem jest oczekiwać że baba w tym kontekście cokolwiek zmienia. Bawić się trzeba umiec samemu. Może błędnie liczyłem na jakieś wsparcie tu, ale też mi nie przeszkadza, więc jest
@czescmampytanie: tak, ma bardzo duże wad. Czerwonych flag całą garść. Nie jestem tak przekonany co do kontynuowania związku jak byłem na przykład tydzień temu.

Ale to jedno - że akceptuje człowieka takim jakim jest - muszę jej oddać. Może dla was to nic specjalnego, ale dla mnie po 2 innych dłuższych związkach to oznaczało nową na jakość. Stawia to obecną partnerkę, mimo wszystko wyżej niż ex, która czerwonych flag miała może