Wpis z mikrobloga

@Hortennsia: przecież takie tępe szympansy robią specjalnie na zasadzie "a niech ktoś coś tylko ryj odezwie to wyłapię w pysk".

To jest takie codzienne sprawdzanie swojej "samczości" największych neandertalczyków.

Im głupszy, im niższa inteligencja, tym bardziej wychodzą na wierzch takie prymitywne instynkty. Czytałem o tym kiedyś mądry artykuł jakiegoś antropologa bodajże.

Wyobrażasz sobie żeby jakiś lekarz podjechał pod chatę po kolegę i trąbił o 7:00 rano?
Albo nie wiem, puszczał głośno
@bojackHorsemanPatataj autostrada jest katalizatorem takich zachowan. Ten, co nocą nie kręci bączków i nie pierdzi z głośników, na autostradzie wyzwala mu sie instynkt szeryfa (jazda niezgodnie z przepisami), ponosi upokorzenie (hamowanie czyli ograniczanie swojej wolnosci) a ostatecznie przypomina sobie o misji na ziemi (chronić zycie swoich pasażerów, siebie, pieszych w okolicy, obcych, zwłaszcza po tym, gdy zapierniczal przed chwila 100 w zabudowanym)
@bojackHorsemanPatataj: o, a tutaj drogie dzieci przypadek zfrustrowanego samca lambda, ktory nigdy nie zaruchal, a jak mu sie cos nie podoba, to boi sie odezwac. Ucieka od wszelkiej konfrontacji w zyciu rzeczywistym, z powodu bardzo niskiego poziomu testosteronu. Aby potem wylewac swoje zale na forum z smiesznymi obrazkami.
o, a tutaj drogie dzieci przypadek zfrustrowanego samca lambda, ktory nigdy nie zaruchal, a jak mu sie cos nie podoba, to boi sie odezwac. Ucieka od wszelkiej konfrontacji w zyciu rzeczywistym, z powodu bardzo niskiego poziomu testosteronu. Aby potem wylewac swoje zale na forum z smiesznymi obrazkami.


@CzarnyBursztyn: tak, dokładnie tak było, a teraz idź popuszczaj muzykę pod blokiem biedny chamie ( ͡° ͜ʖ ͡°)