Wpis z mikrobloga

@Tulky: Jeśli dobrze rozumiem to:
- Nie mogą obniżyć ceny za najem bo się biznes plan nie zepnie
- W pewnym momencie nie będzie mogło stać dłużej puste i trzeba będzie ograniczyć straty
- Zacznie się paniczne wystawianie na sprzedaż tych klitek
@Balactatun juz tak kończyłem wynajem mieszkania 28m w lutym to właściciel musiał obnizyc cenę o 100 zł. tylko że miał tez #!$%@? wymagania, 3msc okresu wypowiedzenia, kaucja 2x czynsz itp itp. jeszcze debil mi kaucji nie chciał oddać bo w końcu sam znalazł następcę wynajmu w trakcie wypowiedzenia ale stwierdził że musiał obnizyc cenę wynajmu i to nie jest kontynuacja xD
- W pewnym momencie nie będzie mogło stać dłużej puste i trzeba będzie ograniczyć straty


@Balactatun: ludzie kupują to za gotówkę. Jakie straty? Za 10 lat i tak sprzeda za dużo więcej, jak nie za 10 to za 15 lub 20 lol

Z resztą jak ktoś szuka konkretnej nieruchomości to wie, że rynek jest mocno wyprzedany, atrakcyjnych ofert jak na lekarstwo, a ceny zaporowe. Stoi jakieś barachło, którego nikt nie chce
@Balactatun: jak nie za 10 to za 20 albo jego dzieci sprzedadzą lub w ogóle nie sprzeda bo jego dzieciak będzie w tym mieszkał. Wy kredyciarze macie złe podejście do tego tematu, nie rozumiecie kogoś kto dysponuje większą gotówką. Wiadomo, że są lepsze inwestycje, są i gorsze, ale jak masz więcej pieniędzy to masz komfort tego, że nie jesteś niewolnikiem stopy zwrotu.

Ja też uważam, że warto mieć w portfelu kilka