Wpis z mikrobloga

Gdy w Krakowie zaczepią was sebixy i spytają za którym klubem jesteś to statystycznie lepiej odpowiedzieć, że za wisłą czy cracovią aby wyjść z tego cało?

#mecz #krakow #ekstraklasa

jak wyżej

  • odpowiedz że za wisłą 66.7% (1018)
  • odpowiedz że za cracovią 33.3% (509)

Oddanych głosów: 1527

  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@serek_heterogenizowany: na prawdę musisz mieć sporo pecha w życiu, żeby w aktualnych czasach ktokolwiek, niezależnie od miejsca w Krakowie, zadał Ci to magiczne pytanie.

Przez 33 lata życia zdarzyło mi się to raz w 2002, a całe dzieciństwo spędziłem na tym przerażającym Dąbiu i w Nowej Hucie.
Panowie jednak bardziej niż odpowiedzią na to pytanie byli zainteresowani zawartością mojego plecaka i #!$%@? książek do biologii i matematyki.
  • Odpowiedz
@serek_heterogenizowany: Nie da się odpowiedzieć na to pytanie, Sebixy do momentu udzielenia odpowiedzi są w superpozycji i jednocześnie są kibicami Wisły i Cracovii. Redukcja do jednego z dwóch stanów następuje w momencie udzielenia odpowiedzi.
  • Odpowiedz
@serek_heterogenizowany: z moich obserwacji wynika że przybyło sebów opowiadających się za cracovią, ale i tak nie ma szans żeby usłyszeć to pytanie. Ja bym chyba spróbował powiedzieć, że wróciłem z UK 2 miesiące temu i że kiedyś chodziłem sobie na northampton town f.c. albo coś takiego Wtedy jest szansa, że seby nie będą wiedzieć czy mają kosę czy przyjaźń z tym klubem i popali im styki od myślenia
  • Odpowiedz