Wpis z mikrobloga

Skąd taka niechęć tutaj na Wykopie do BNP Paribas? Z tego co widzę to ofertę premium (konta osobiste i kredyty) mają całkiem sensowną przy niewysokich wymaganiach. Stąd moje pytanie, jakie macie zastrzeżenia co do tego banku? Oczywiście mam świadomość o dziwnych opłatach, jak opłata za wypłatę w oddziale banku (przy koncie premium xD) czy za wypłaty BLIK, ale mi to akurat nie przeszkadza bo nie miałem potrzeby i nie zamierzam z tego korzystać.

#bnpparibas #banki #finanse
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wuut: #!$%@? obsługa klienta. Nikt nie wie co się dzieje. #!$%@? interfejs (3 lata temu przynajmniej). Mało fajnych featurow. Jedyny plus to że konto można zamknąć bez wizyty w oddziale. Serio nie widzę żadnego argumentu żeby mieć u nich konto xd
  • Odpowiedz
@wuut: Bo to gówniany bank, który ma w miare dużo klientów bo pokupywali inne banki przez lata. Panuje u nich wszechobecny burdel. Na realizacje dyspozycji czeka się tygodniami, nikt nic nie wie. Mówie to z poziomu byłego pracownika xD. Konto premium u nich jest słabe, ale dobrze je reklamują. Karta wielowalutowa przy koncie premium kosztuje 5 zł miesięcznie(wtf?). Kredytówka platinum jest taka sobie w porównaniu do innych banków według mnie,
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@Bulva: dzięki wielkie kolego za pokazanie jak to wygląda od środka. Póki co dla mnie najważniejsze było zdobycie karty kredytowej i wziąłem właśnie Visa Platinum bo szczerze mówiąc lepszej oferty nie znalazłem, a potrzebuję do podróży. Mógłbyś wskazać gdzie lepszą kredytówkę dostanę?
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@DeoLawson @ksiezycoweNieruchy @Reevder @Bulva @xentropia
Powiem Wam, że powoli zaczynam rozumieć te opinie odnośnie obsługi klienta... 30 sierpnia podpisałem umowę na kredytówkę i do dzisiaj jej nie dostałem. 7 września podobno została wysłana. Trochę porażka, biorąc pod uwagę że postanowiłem załatwić sobie też w Millennium - w czwartek 7 zadzwoniłem na infolinię i zamówiłem, w poniedziałek była już u mnie. A 20 wylatuję i potrzebuję karty (
  • Odpowiedz