Wpis z mikrobloga

Przepraszam z góry za zawołanie jeszcze raz, ale pierwszy raz używam wołacza. Organizacja do dupy bo zaczęło się z opóźnieniem 25 min. a wcześniej były ciągle przypomienia do bomby. koniec końców udało mi się traffić na zoom i widziałem mordy niektórych była matka z dzieckiem, julki z rybimy wargami, grażynki, janusze i sebki z twarzy, może jeden czy 2 oskarki. Nie mam nagrania bo windows przechwycił przeglądarkę nie zoom. WIększość była podpisana z imienia i nazwiska, ja dałem po prostu nie swoje imię i bez kamerki byłem.

NIe dowiedziałem się niczego była pokazana platforma edukacyjna Igenius, która jest na NASDAQ a tam jest GOOOGLE( nie wiedzią że spółka nazywa się Alphabet) i MS, więc tam jest solidna weryfikacja po parę razy. Mają alerty do krypto na telegramie, które są gotowcami zarabiana hajsu w kilka sekund.

Główny guru odpalił się z lotniska i piepszył jakieś ogólniki, że są 3 filary "kasa, ludzie, strategia" i że 5% ludzi robi 95% hajsu, ale żaden filar nie został rozwinięty nawet jednym zdaniem xD szanuję typa za wyjebkę poszedłbym z nim na piwo. Nasz kochany Adaś CEO sekcji polskiej według Felixa robił 2 lata temu 100 USD tygodniowo a według Adasia NA WŁASNYM BIZNESIE 3000zł-4000zł miesięcznie co według mnie było więciej niż 400 dolarów za cały miesiąc.

Dziękuję im, ze nie było przez 20 minut #!$%@? czym to oni wcześniej się nie zajmowali bo bym wyłączył.

Wiola mówiła tylko jak pani z podstawówki na początku pandemii, że są problemy techniczne, przygotujcie sobie coś do pisania dzieciaczki, czekamy jeszcze chwilę. Swoją drogą fajna dupa, ale bym ją ten tego.

W sumie tyle, mogłem grać w PUBGA w tym czasie, ale chciałem odmienić swoje życie i kolejny raz gówno z tego wyszło xD no cóż mindest biedaka mnie nie opuści.

#frajerzyzmlm
Pobierz przegro_pisarz - Przepraszam z góry za zawołanie jeszcze raz, ale pierwszy raz używam...
źródło: Zrzut ekranu 2023-08-27 195901
  • 25
@xan_physic ale nawet obracając setkami tysięcy nie musi być vatowcem. Wszystko zależy jaka to działalność. Mogą działać jako szkolenia i nie odprowadzać vat. I tak pewnie jest, bo z tego co promują to na pewno nie żyją.