Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mireczki, poradźcie mi proszę jak namówić swoją wieloletnią partnerkę na spełnianie fantazji erotycznych. Mam taką #!$%@?ą fantazję, że wchodze do wanny wypełnionej wodą, dużo piany, zabawki, kaczuszki itp., a moja kobieta myje mnie delikatnie gąbeczką. Ja bawię się statkami, dmucham bańki z piany, nie daje sobie umyć głowy i takie tam. Nie chce wychodzić z wanny gdy nadchodzi czas, chcę aby zabawa dalej trwała. Oczywiście nie byłaby to fantazja erotyczna gdyby nie zakończenie z finałem podczas tych figli, wiecie o co mi chodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mam jeszcze kilka innych, równie lajtowych, ale ona nie chce o tym słyszeć. Jak mówię o swoich potrzebach to patrzy na mnie z politowaniem i mówi, że chyba mnie #!$%@?ło. Czy jest szansa jakoś to zmienić, czy jednak myśleć o zmianie kobiety? Z fartem!
#zwiazki #logikarozowychpaskow



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 16
  • Odpowiedz
@mirko_anonim nic dziwnego, ze nie chce, nie kazdego jaraja takie zabawy, akurat do tego typu fantazji trzeba znalezc osobe ktora tez TO podnieca, jak do jakiegos lekkiego bdsm jeszcze ludzie sa sklonni sprobowac, to bawienie sie w dziecko wiekszosc odbiera za poj*bane (i swoja droga slusznie)
  • Odpowiedz
@mirko_anonim a nie lepiej zacząć od czegoś lżejszego? zrób wam kąpiel z dużą ilością piany, wrzuć jakieś kolorowe kule do kąpieli itp. zacznij ją chlapać wodą i dmuchać te bańki, łaskotać ją, poproś żeby umyła Ci plecy. ogólnie zadbaj żeby było fajnie i podobało jej się - jako dobra zabawa, nie jako fetysz. następnym razem dodaj jakiś kolejny element z tych które Cię kręcą
  • Odpowiedz
@2xpapanalepiku anonim nie jest pedofilem tylko kręci go żeby jego dorosła partnerka pobawiła się z nim w kąpieli. mam nadzieję, że napisałeś swój komentarz żeby sprowokować, a nie ponieważ serio nie widzisz różnicy pomiędzy jednym a drugim
  • Odpowiedz